Ceny, PAMI, Gospodarka, Firmy i nie tylko

W tym Tydzień lipca The inflacja i Wzrost dolara -który osiągnął rekordową wartość-, po którym następuje in centrum sceny. W tym kontekście rząd ogłosić porozumienie kontrolować ceny leków za pomocą 60 dni. Równolegle z kryzys staje się coraz głębszy opuścić kraj Z zagraniczni gracze.

The Zwiększenie kosztów utrzymania W Argentynie wrócił ponownie tygodniowe pokrycie. W tym kontekście Prezydent powiedział: Alberto FernandezObok Ministrowie GospodarkiA Silvina Patakisi na podstawie zdrowieA Carla Visetteosiągnął porozumienie z branżą Farmacja dla Ustalanie cen leków za pomocą mniej niż inflacja przez okres 60 dni. Ponadto został wprowadzony program opieki nad pacjentemCo za lista Leki poziomu 1 z Rabaty do 35%. Zobacz artykuł Ceny leków: 60-dniowa umowa.

Chociaż w centrum uwagi należy umieścić Różnica w cenie między tzw Cena sprzedaży PAMI i CPIod zamknięcia 40% sprzedaży przechodzi przez ten korytarz. według prywatna ankieta Zrobione przez Baza Pharmamówiąc różnica Obecnie prawie Pięć punktów procentowych za pomocą mniej niż inflacja. Z formuły comiesięcznej aktualizacji, Jeśli inflacja przekracza 3% miesięczny 80% nadwyżki jest rozpoznawane. Dlatego miesiąc po miesiącu ta kwota Bieganie za oficjalnym numerem. Zobacz cytaty PAME: Przepaść się powiększa.

Równolegle z Szwedzkie Diaverum mam Harmonogram informacyjny Pocałunek Wyjazd z Argentyny. Czy to jest zdegradowany system podrzędny Zakład Ubezpieczeń Społecznych Kontynuuj wywieranie wpływu w różnych podsektorach Opieka zdrowotna I teraz Łącze do stacji dializ Traci kolejnego ważnego gracza światowego kalibru. I tak firma kontynuuje ta sama droga ten który Amerykański Baxterktóry – który Opuść kraj w 2020 r.. Zobacz artykuł Diaverum: Koniec sceny w Argentynie.

Wyjście korporacyjne to kolejny przykład krytycznego scenariusza gospodarczego, przez który przechodzi Argentyna. Więc kolejny opuść zasłony W kraju wlewekPodpis Polskie Kosmetykiktóry działa poprzez a master-franczyza w Argentynie. The Wojna między Ukrainą a Rosją i Bariery w imporcie byli zabójcza kombinacja do marka makijażu. firma zlikwiduj swoje zapasy W budynkach, których jest właścicielem Recoleta. Zobacz artykuł Inglot opuszcza Argentynę.

Z kolei brytyjska firma GSK Od tego czasu jest bohaterem Uzupełnij krzyż z twojej pracy Opieka zdrowotna konsumentów. The poniedziałek 18 lipca Prace rozpoczęte halonnowa firma, która połączy środki uspokajające IbuEvanol; kremy do ciała Hindusi; linie higiena jamy ustnej Sensodyne; Aquafresh; s Corega; i leki zobojętniające kwas na Ciebie s winogrona. Zobacz artykuł Haleon: Światowy Dzień Pierwszy

Tymczasem w tej części roku Multis opublikuj je Półroczne wyniki finansowe. Z mieszaną wydajnością różne firmy Wspomniałem o rachunkach odpowiadającej Pierwsza połowa 2022. niektórzy z nich Szwajcarska firma Novartis i Roche, Północnoamerykańskie J&J i Biogen i Niemiecki Sartorius. Zobacz artykuł Novartis // Zobacz artykuł J&J // Zobacz artykuł Biogen // Zobacz artykuł Roche.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.