Ceratizit powraca ze swoją maszynową telewizją IP

Od tamtej pory minęło sześć miesięcy Ceratisette Uruchomił program „Tool Time”, program dotyczący technologii narzędzi skrawających. 17 czerwca powróci z nową wersją, w tym samym formacie, rozrywce i interakcji, i po raz kolejny czeka, aby stworzyć najwyższe oczekiwania dla profesjonalistów od maszyn.

Ceratizit uruchomił program IPTV, aby wyjść poza zwykłe kanały komunikacji i zapewnić klientom wszystkie ekscytujące wiadomości o firmie i nowe usługi w czasie, gdy wszystkie ważne wydarzenia branżowe zostały odwołane. W 2020 roku, w obliczu tych wyzwań, uruchomiliśmy Ceratizit – Time for Tools! Dodaliśmy też zupełnie nowy wygląd naszej branży: prezentacja informacji i rozrywki B2B na temat narzędzi skrawających, wyjaśnia Thierry Walter, członek zarządu Ceratizit Group. Zawsze jesteśmy pewni, że nasz pomysł zadziała, jeden 75-minutowy pokaz główny i dwa 30-minutowe pokazy Insight, ale byliśmy zaskoczeni, jak dobrze się przyjął. Po tym sukcesie miło nam poinformować, że już wkrótce druga odsłona pojawi się na naszych ekranach. Większe, lepsze i pełne ekscytujących innowacji branżowych i gorących tematów Ceratise – czas na gadżety !! Program Operations Improvement zostanie wyemitowany 17 czerwca 2021 roku.

Celem Ceratizit jest zaangażowanie odbiorców treściami inkluzywnymi, dlatego wybierają utalentowanego prezentera. Ceratisette – czas na narzędzia! Harald Greising ponownie poprowadzi usprawnienie Twojego procesu, wraz z Thierrym Wolterem i Andreasem Kordwigiem, odpowiednio dyrektorem ds. Zarządzania produktem i dyrektorem zarządzającym Ceratizit Deutschland GmbH. Czego widzowie mogą się tym razem spodziewać? Podobnie jak ostatnio, chcemy dać widzom dobry przegląd naszych najnowszych innowacji, od naszych nowych gadżetów po nowe usługi. Andreas Kordwig wyjaśnia: Ciężko pracowaliśmy, aby ulepszyć nasze usługi i ułatwić pracę naszym klientom. Dlatego będzie można usłyszeć od klientów Ceratizit, a także ekspertów z różnych jednostek biznesowych.

Ceratsit – czas na gadżety, zapoznasz się z czterema spostrzeżeniami, w których specjaliści Ceratsit opowiadają o trwających pracach rozwojowych i najnowszych usługach Dzięki temu widzowie mogą dowiedzieć się więcej o High Dynamic Turning, najnowszych narzędziach FreeTurn, LiveTechPro, nowej usłudze Live Remote Assistance, niektórych niezwykłych rowerach aluminiowych i inżynierii projektowej dla przemysłu lotniczego.

Dodatkowo, częścią oferty produktów będą dyskusje z klientami i podmiotami branżowymi, możliwości zadawania pytań i odpowiedzi oraz prezentacje produktów na żywo. Dlatego zadbaliśmy o to, aby widzowie mogli kontaktować się z nami bezpośrednio podczas głównego wydarzenia i statystyk, na przykład za pośrednictwem funkcji czatu na żywo, wyjaśnia Thierry Walter. Ceratisette – czas na narzędzia! Jest dostępny w dziewięciu językach, a widzowie mogą kontaktować się z nami w każdym z nich. Oprócz głównej produkcji w języku angielskim, pozostałe osiem języków to niemiecki, hiszpański, francuski, polski, czeski, słowacki, węgierski i rumuński.

Aby wziąć udział w Ceratizit – czas na narzędzie! – Optymalizacja działań na żywo od 13:30 czasu środkowoeuropejskiego 17 czerwca 2021 r. Lub po to, aby oglądać filmy po wydarzeniu, po prostu zarejestruj się www.itstooltime.tv.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *