Chanel i Slomo chcą zmienić historię

Miał zły czas z powodu nadmiernej krytyki w sieciach społecznościowych. Musiała dorosnąć, żeby nie popaść w depresję, powiedziała w wywiadzie półtora miesiąca temu. Było ciężko, bo sława przyszła do niego, kiedy nie sądził, że będzie tak ciężka. kanał Wrócił, zwracając się do muzyki, w swojej piosence i znalazł światło na końcu tunelu, który robił się bardzo czarny.

Teraz podbił eurofanów swoim sugestywnym ruchem bioder. Postawił stawki pod uwagę Hiszpanię, która może być bardzo wysoka w Konkurs Piosenki Eurowizji. Chanel jest w Turynie od zeszłego czwartku, aw najbliższą sobotę będzie reprezentować nasz kraj w Pałacu Olimpijskim we włoskim mieście na tradycyjnej imprezie. Powiedział to w poprzednim wywiadzie. „Chcemy, aby wszyscy tańczyli na ten temat. Taki jest cel między teraz, a po festiwalu”.

Piosenkarz był ostatnio bardzo zrelaksowany w Turynie i dał nam nowości, które nas zaskoczą na imprezie. Występ hiszpańskiego tłumacza w pierwszej połowie Wielkiego Finału odbędzie się w sobotę i tam właśnie zauważymy Malarstwo tancerza, jeszcze nieopublikowane, A pewne zmiany w melodii przekonały piosenkarkę w ostatnią sobotę o dacie, w której po raz pierwszy zastosowała ją w praktyce. piosenka „Słowacja Mo„Nabiera siły i dźwięku rogów, które symbolizują kulturę niezwykłego kubańsko-hiszpańskiego artysty.

Zmiany dokonane w piosence sprawiły, że nowe sondaże na ulubieniec umieściły naszą piosenkarkę na piątym miejscu po Ukrainie, Izraelu, Szwecji i Włoszech. Być może była to bardzo optymistyczna prognoza dla Hiszpanii. Jasne jest, że „SloMo” zyskał charyzmę. To niewielka zmiana w melodii, ale zauważalna, a występ w styczniu na Benidorm Fest, gdzie wygrał, by być na Eurowizji, jest dość daleko.

Chanel nie może się doczekać dobrej roli, tak bardzo, że skomentowała w sieciach społecznościowych: „Jak bardzo jest podekscytowana tym występem. To największa odpowiedzialność”. Chce, abyśmy zapomnieli o negatywnych postawach Hiszpanii Ostatnio prawie nie patrzymy na środkową część rankingu. To była ostatnia rzecz godna dziesiątej rangi, miejsce Ruth Lawrence W 2014 r. w Kopenhadze i Wielebny Soler W Baku, 2012. Minęły koncerty bethszósty w 2003 roku i Różowy5 miejsce w 2002 roku, miejsca, o których nawet nie śniliśmy w ostatnich latach.

Nawet od czasów prehistorycznych wydaje się drugim miejscem Annabelle Conde W 1995 roku, kiedy jego film „Come to me” zrujnował wszystkie zakłady, które wkradły się na drugie miejsce, najlepszy hiszpański klub od 50 lat. Zbyt ryzykowne, by marzyć, że Chanel dotknie tych miejsc, ale marzyć o tym, by powiedzieć, że ten rok jest najbardziej ryzykownym zakładem w ostatnim czasie od TVE. Wzruszająca piosenka z bardzo rozbudowanym teatrem.

Oczywiście nie będzie łatwo w sobotę w Wielkim Finale. Rzeczywiście, głosowanie jury może postawić Hiszpanię na potencjalnie dobrej pozycji, ale głos ludzi, ważny w konkursie od 2015 roku, z pewnością przeciągnie nasze głosy na daleko idące pozycje. Jedną rzeczą są zakłady, wizualizacje online i zawsze optymistyczne prognozy, ale drugą jest rzeczywistość, która czekała od tego czasu. Ludzie z telewizji są krytyczni. Jest głosowanie nad minimum dla Hiszpanii. Marzymy, że nadszedł czas na zmianę, ale przyzwyczajenie się do pomysłu jest bardzo skomplikowane.

Jeśli chodzi o najwyższe pozycje, wiele krajów jest w bardzo dobrej sytuacji. Włochy ze smutnym zakładem Mahmoud i biały. Pierwszy był już drugim z „Soldi” w 2019 roku. Obaj przetoczyli się na San Remo Festival, tradycyjnym wydarzeniu, na które Włochy już dawno otrzymały bilet na Eurowizję.

Szwecja, Ukraina, Polska i Izrael otrzymały silny cios. Kornelia Jacobs Zbliża mnie do Skandynawów, bardzo mocnej piosenki, która z pewnością będzie na pierwszym planie. Auchmann Swoją „Rzekę” przywozi do Polski i to świetna piosenka, by po raz pierwszy wygrać festiwal dla Polaków.

Ukraina ma „Stefanię” Orkiestry Kałusza Dobra szansa na odegranie dobrej roli, jak rodacy Raslana i Jamala, zwycięzców w 2004 i 2016 roku. Mają też głosy ludzi głęboko skłaniających się do konfliktu, który od lutego toczy kraj. Uważaj na to, co może być kluczowym czynnikiem w ostatecznym zwycięstwie.

Izrael, zwycięzca konkursu z Nitą w 2018 roku, w końcu mógł wziąć udział po problemach z podróżą całej swojej delegacji. W połowie kwietnia ogłosili, że odmówili wyjazdu w tym roku, ale kilka dni temu telewizja państwowa potwierdziła, że ​​wszystko jest w porządku, a nawet izraelski aktor Michael Ben David opublikował kilka zdjęć na swoim koncie na Instagramie na lotnisku w Jerozolimie, aby wejść na pokład. samolot. Turyn. „IM” ma wpływy wśród Eurovanów i jest jednym z faworytów do zwycięstwa.

Dzięki tej fuzji i potwierdzeniu wydalenia Rosji na początku kwietnia wszystko było gotowe na sukces w konkursie. Aby Chanel dała nam radość po wszystkich wysiłkach, jakie podjęła, aby uniknąć wszelkiej krytyki, jaką musiała znosić, gdy została wybrana do reprezentowania Hiszpanii. Udało mu się odwrócić sytuację i pokazać to wielu z nas, po ogromnym rozczarowaniu spowodowanym brakiem wyboru Rigoberta Bandini Na ucztę pić to cały wiatr.

Spodziewaj się festiwalu niespodzianek, w którym historie przeważają nad motywami animowanymi. W tym sensie piosenki takie jak Azerbejdżan, Armenia, Niemcy i Wielka Brytania mogą wkraść się jako niespodzianka. W sobotę rozwiązanie znajdzie się w Turynie, mieście wybranym do świętowania Włoskiego Festiwalu Zwycięstwa męskie skóry W zeszłym roku w Rotterdamie. Organizacja wybrała ten Pałac Olimpijski na swoje 13-tysięczne miejsce. Wyrzucili dom przez okno. Ta okazja jest tego warta.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *