„Chcę być ambasadorem turystyki w Ekwadorze”

„Chcę być ambasadorem turystyki w Ekwadorze”

Aktor i model Bruno Barbieri (31), który niedawno reprezentował nasz kraj w odbywających się w Polsce zawodach Mister Supranational, w których zajął szóste miejsce i wygrał z Hiszpanem Ivanem Alvarezem, przygotowuje się do swojego drugiego międzynarodowego turnieju. Światowa Organizacja MR w Ekwadorze wyznaczyła go do rywalizacji w turnieju Wielkiego Szlema 2023, który odbędzie się w dniach 15-28 listopada w Tajlandii.

wyrażenia Rozmawiał z Barbieri, który zauważył, że nigdy nie wyobrażał sobie udziału w ciągu niecałego roku w dwóch męskich turniejach piękności, bo to było coś, co przerastało jego plany.

„Niejednokrotnie byłem zapraszany na te konkursy, ale byłem niechętny. Chociaż jestem artystą, to myślę, że wszystko jest ze sobą powiązane, ale te wydarzenia wydawały mi się bardzo powierzchowne.


Yasmani Rodriguez: „Z celebrytów, których trenuję, żaden nie jest leniwy”

Czytaj więcej

Ale co sprawiło, że zmienił zdanie?

„Kiedy zobaczyłem, że zaproszenia są oferowane w sposób ciągły, uznałem to za znak, zmieniłem zdanie i powiedziałem sobie:„ Dlaczego nie? Postanowiłam na jakiś czas przerwać karierę aktorską i przyjąć wyzwanie”.

On Syn Brazylijczyka i Ekwadorczyka Mówi, że bardzo dba o swój wizerunek i po zapoznaniu się z propozycjami wyjaśnił organizatorom warunki udziału w tych dwóch konkursach.

Sylwia Luna

Silvina Luna: Argentyńska modelka nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii

Czytaj więcej

„Widziałem poprzednich zwycięzców i nie podoba mi się, jak wyglądają. Wiem, jak działa medium. Jestem w tym biznesie od kilku lat. Wiem, jak się ubierać, zachowywać i chodzić. szukam na zewnątrz. Dali mi zielone światło i spodobało mi się to otwarcie. w Stanach.

Z jej doświadczeniem na wybiegu (szła dla Dolce Gabbana) twierdzi, że pomimo tego, że jest to temat, który dominuje, różnica polega na tym, że kiedy nosi markowe ciuchy, sprzedaje markę, podczas gdy w Mister Supranational czy w Wielkim Szlemie sprzedaje krajowi, bo Oprócz ciała, umysłu, elegancji, ceniony jest wkład lub wpływ, jaki można dać społeczeństwu. Dlatego moje motto brzmi: „Świecę takim, jakim jestem”.

Na te wyjazdy szuka prostych, ale gustownych ubrań, w których czuje się komfortowo, a jednocześnie modnie. „Użyłem kreacji Gustavo Moscoso, Brian Bartholomew I popularna marka sportowa Keto.”

Chociaż obecnie przygotowuje się do turnieju Wielkiego Szlema w listopadzie, rozważa możliwość bycia częścią nowego projektu Equivaisa. Jest to format podobny do formatu La casa de los famosos z Telemundo, który został nagrodzony w ten weekend Wendy Guevara.

Evana Alvareza

Ivan Alvarez: „Jeśli wygram, to dlatego, że widzieli we mnie prawdziwego, normalnego człowieka”

Czytaj więcej

„Nagrałem pilota z Charlesa Scavone’a I Jose Andres Caballero i dwie dziewczyny, jedna, która wygrała reality show i jedna, której imienia nie znam, ale powiedzieli mi, że jest zbyt pedantyczny, że źle traktuje ludzi, miejmy nadzieję, że producenci zdecydują. Ale nadal robię swoje, nie przestaję. Podróżowałem do Kolumbii i Chile w ramach innych projektów”.

the portale społecznościowe Potrzebują też dużo czasu wolnego, ponieważ duża część ich dochodów pochodzi z pracy i wzmianek.

Podkreśla również pomoc społeczna. Jednym z ich celów jest prowadzenie programu zachęcającego ludzi do jedzenia i ćwiczeń w zdrowy i zrównoważony sposób.

Juana Manuela Correę

Juan Manuel Correa: „Myślę, że jestem uzależniony od stresu”

Czytaj więcej

Dodaje, że jego priorytetem w tej dziedzinie są dzieci, dlatego promuje i tworzy kampanie nakierowane na zdrowie psychiczne niemowląt.. Projekt do zaprezentowania w Wielki Szlem 2023 Będzie to wsparcie Fundacji Jardines del Eden de Salcedo w prowincji Cotopaxi, która opiekuje się dziesiątkami dzieci osieroconych lub których rodzice zostali pozbawieni wolności.

Potwierdza, że ​​aspiruje do roli ambasadora turystyki Zjednoczonych Emiratów Arabskich Ekwador Zapoznanie z pięknem czterech regionów kraju bogatych we florę i faunę.

„Nasza kraina jest różnorodna, w ciągu kilku godzin możemy przejść od wybrzeża do Sierra, Oriente czy Galapagos. Jej bogactwo turystyczne dobrze komponuje się z gastronomią każdej z jej prowincji.”

José Sauges

José Sogues: „Gdyby rybom pozwolono mówić, powiedziałyby, że ofiarowałem im hojną śmierć”.

Czytaj więcej

Powinieneś to wiedzieć….

On jest Inżynier środowiska I dietetykiem.

rozmawiać Hiszpański, portugalski, angielski, polski i niemiecki.

pomiędzy 33 uczestników wyborów Mister Supranational 2023 (męska wersja Miss Universe) dotarła do pierwszej dziesiątki, zajmując szóste miejsce.

Mieszkałem i pracowałem przez dłuższy czas Meksyk, Brazylia i Włochy.

Widziałem poprzednich zwycięzców i nie podobał mi się ich wygląd. Wiem, jak działa ta metoda. Jestem w tym biznesie od kilku lat. Wiem, jak się ubierać, zachowywać i chodzić. Wiem, czego szukają za granicą. Dałem kciuk w górę i podobało mi się to otwarcie

Jako modelka pojawiła się w wielu reklamach nakręconych w Ekwadorze oraz w różnych kampaniach reklamowych dla międzynarodowych marek, takich jak Lamborghini.

Krótki film holenderski został ukończony w Portugalii i pokazany w Festiwal Filmowy w Los Angeles.

test na jak, legenda, produkcja Piotr Damian, W którym dotarł do ostatecznego procesu, ale nie dostał głównej roli.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *