„Chcę przejść na emeryturę po swojemu. Nie brakuje mi pieniędzy »

Jak już wspomnieliśmy tutaj w SUPER WALKACH, W wieku 73 lat Ric Flair powróci na ring w meczu tag teamowym Oczekuje się, że będzie to jego prawdziwa emerytura z profesjonalnego wrestlingu. Była to niewątpliwie decyzja, która wzbudziła brwi i nie była daleka od kontrowersji. Ale Flair chce wszystkich uspokoić.

Flair udzielił serii wywiadów, aby podać więcej szczegółów na temat swojego powrotu na ring, a ostatnio przeprowadził wywiad z Vickie Guerrero dla Jego podcast, ups! I tam potwierdził, że jeśli wróci na ring Nie dlatego, że brakuje mu pieniędzyjak w przeszłości, ale z powodu Chcesz, aby Twoja kariera zakończyła się na własnych warunkach I mam nadzieję, że twoja ostatnia bitwa będzie niezapomniana. Oto jego słowa:

► Ric Flair nie widzi zagrożenia w powrocie na ring

„Wracam na ring, ponieważ nie byłem zadowolony ze sposobu, w jaki przeszedłem na emeryturę. Po przejściu na emeryturę WWEpowrót do walki [en TNA] Ponieważ potrzebowałem pieniędzy. Potrzebowałem tego w tamtym czasie ze względu na moich prawników zajmujących się rozwodami i rozwodami. Teraz już nie robię tego dla pieniędzy.

„Zawsze mogę zarabiać pieniądze, na tak wiele sposobów, że nigdy więcej nie będę walczył o pieniądze. Ciężko trenowałem. Zacząłem trenować z Bobem, trenerem Johna Ceny i Teraz czuję się lepiej psychicznie i fizycznieznacznie bardziej niż wtedy, gdy walczył.

„Wracam na ring tylko dlatego, że chcę przejść na emeryturę i zrobić to na moich warunkach. W tamtym czasie wpędzało mnie to w sytuacje, w których nie lubię przebywać. Ale z drugiej strony potrzebował pieniędzy. Świat jest zupełnie inny, gdy nie potrzebujesz pieniędzy.

The Young Bucks, FTR, Arn Anderson, Tully Blanchard, The Rock 'n' Roll Express w AEW Dynamite (08.12.2020) / AEW
The Young Bucks, FTR, Arn Anderson, Tully Blanchard, The Rock 'n’ Roll Express w AEW Dynamite (08.12.2020) / AEW

„Więc to wycofanie będzie na moich warunkach i zostanie opublikowane w poniedziałek. Znam cztery osoby: FTR i Rock 'n’ Roll Express. Obecnie trwają prace nad ustaleniem, kto jako ostatni wejdzie na ten pierścień.

Obok, Flair opowiada o tym, jak wyglądała jej osobista relacja z Wendy BarlowKim była jego piąta żona, z którą rozwiódł się dwa miesiące temu:

„Była tu w ostatni weekend. Mówi, że mój dom to dom jego braci. Tak więc pojawia się od czasu do czasu. Był na Ukrainie, w Polsce i Islandii. Teraz wróci do Francji, aby strzelać więcej.

„Nie jestem pewien, co to jest, wiem, że pracuje nad projektem związanym ze swoim życiem, ale to skomplikowane. Nie znam wielu szczegółów, więc nie chcę powiedzieć nic złego. Netflix traktuje to bardzo poważnie. Więc jest bardzo podekscytowana tym projektemI cieszę się jej szczęściem”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.