Chilijski gol, który wyeliminował Giroud vs. Polska: Czy to było faulowane?

Francja wyeliminowała Polskę i awansowała do ćwierćfinału. Olivier Giroud po raz kolejny był głównym bohaterem z golem, niewiarygodnym faulem i nieuznanym Chile.

Poza zaskakującą porażką z Francją, która nie miała na nich większego wpływu, reprezentacja Francji miała kilka problemów w Katarze 2022. I potwierdzając swoją pozycję faworyta do zdobycia pucharu, obrońcy tytułu zmiecieli Polskę na stadionie Al Thumama. Wszystko zakończyło się wynikiem 3:1 po bramkach Oliviera Girouda i Kyliana Mbappe. Lewandowski wyrównał wynik.

To był rekordowy dzień dla Francuzów. Z drugiej strony kapitan Hugo Lloris został zawodnikiem z największą liczbą występów w swojej drużynie. Z drugiej strony gol, który Giroud nie tylko pomógł przełamać wynik zerowy, ale także uczynił go najlepszym strzelcem wszechczasów (52) w samej Francji, definitywnie przewyższając taką legendę jak pazurczatka Henz.

+ Francuski gracz, który wyszedł na mecz 1/8 finału ze złotym łańcuchem!

W meczu napastnika Milanu było wszystko: niecelny gol spod łuku, który pobił rekord i wspaniały gol, który nie został uznany za rzekomy faul polskiego bramkarza Szczecina.

Giro się nie udaje

Bramka, która otworzyła drogę Francji

Chilijski gol, który nie był: zablokowany?

Aby uzyskać więcej treści, wiadomości i rozrywki, pobierz naszą aplikację Futbolete pod adresem sklep play na androida Zaondulowany AppStore na iOS

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.