Chiny bronią „użycia siły” jako „niezbywalnego prawa” Palestyny ​​w MTS | Izrael | Ma Xinmin | Organizacja Narodów Zjednoczonych | Najnowsze | świat

Chiny bronią „użycia siły” jako „niezbywalnego prawa” Palestyny ​​w MTS |  Izrael |  Ma Xinmin |  Organizacja Narodów Zjednoczonych |  Najnowsze |  świat

Rząd chiński w czwartek bronił się przed Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości) „Użycie siły” jako „niezbywalne prawo jednostki”. miasto palestyński Do „opór wobec ucisku” izraelski oraz utworzenie niepodległego państwa, wzywając strony do „wzajemnego reagowania na uzasadnione obawy” w celu osiągnięcia wynegocjowanego rozwiązania.

Mam XinminaZwrócił na to uwagę przedstawiciel chińskiego MSZ Chiny Konsekwentnie wspierałem słuszną sprawę narodu palestyńskiego, polegającą na przywróceniu swojego państwa uzasadnione prawo Wyraził ubolewanie, ponieważ jest to podstawa rozwiązania dwupaństwowego „Od czasu wydania stosownych decyzji z dnia 20 stycznia 2013 r. było to stale obchodzone Organizacja Narodów Zjednoczonych „Nie zostało to skutecznie wdrożone”.

Ucz się więcej: Stany Zjednoczone oferują nagrodę w wysokości 15 milionów dolarów za informacje na temat liderów LockBit

„Dążąc o prawo do samostanowienia, naród palestyński musi użyć siły, aby stawić opór Obcy ucisk I dokończ tworzenie A Niepodległy kraj„Jest to niezbywalne prawo zakorzenione w prawie międzynarodowym”.Pozew sądowy Chiny.

Według niego różne narody wyzwoliły się spod rządów kolonialnych i obcego ucisku, aby po rewolucji uzyskać niepodległość II wojna światowaI „Ich praktyki stanowią niezaprzeczalny dowód istnienia prawa”. Ludzie do walki zbrojnej.

„Wiele decyzji wydanych przez Organizacja Narodów Zjednoczonych poznaj mnie prawowitość Walka wszelkimi dostępnymi środkami, łącznie z walką zbrojną, narodów znajdujących się pod dominacją kolonialną lub kolonialną Zagraniczna okupacjaon dodał.

the Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości W tym tygodniu organizuje przesłuchania w celu analizy na żądanie Generalne Zebranie Narodów Zjednoczonych„Konsekwencje prawne wynikające z polityki i praktyk Izraela na okupowanych terytoriach palestyńskich, m.in Wschodnia Jerozolima„, o wydanie wnioskowanej niewiążącej opinii prawnej w 2022 roku, przed obecną wojną w kraju Strefa Gazy.

Shenmin Potępił „opresyjną politykę i praktyki” praktykowane przez Izrael przez cały ten okres.Zawód na długi czas„Terytoria Palestyńskie” poważnie podkopały i uniemożliwiły pełne wykonywanie i realizację tego prawa naród palestyński„Do samostanowienia.

W tym sensie przestrzegał przed tymOraz „użycie siły w celu okupowania i Utrzymuj taki zawód W celu przymusowej aneksji terytoriów okupowanych jest nielegalne.” Zgodnie z prawem międzynarodowym.

Wyraził ubolewanie, że kwestia palestyńska „On był Zadawanie cierpienia Przez kilka pokoleń przez ponad pół wieku.” Podkreślił, że „niezliczona liczba Palestyńczyków czekała przez całe życie, ale nie ma klimatu nadziei w ich wysiłkach na rzecz przywrócenia uzasadnionych praw” narodu palestyńskiego.

To również uznano za problem Palestynaz „Pierwotnie w stanie Liga NarodówOn idzie „Sprawy zewnętrzne dwustronne” między Palestyną a Izraelem i ma „bezpośredni związek” z odpowiedzialnością Organizacja Narodów Zjednoczonych W stronę międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

„Organizacja Narodów Zjednoczonych ponosi stałą odpowiedzialność za daną sprawę Palestyna„, Został skazany i się tego domagał „Sprawiedliwość jest już dawno oczekiwana, ale nie należy jej odmawiać”.

Rozwiązanie wymaga wspólnych wysiłków Izrael I PalestynaI wspólne wysiłki społeczności międzynarodowej. Chiny Zachęca strony, aby uwzględniły wzajemne uzasadnione obawy, przyjęły wizję wspólnego, kompleksowego, opartego na współpracy i trwałego bezpieczeństwa, kontynuowały negocjacje w kierunku pokojowego rozwiązania i żyły w pokoju. Dwoje ludzi żyjących obok siebie w harmonii„, Skończył.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *