Chiny przekazały darowiznę etiopskiej policji federalnej

Wznowienie działalności związanej z paliwami kopalnymi w Danii

Addis Abeba, 29 listopada (Prensa Latina) Dzisiaj Chiny przekazały etiopskiej policji federalnej darowiznę o wartości ponad 600 000 dolarów, jak ujawniły siły zbrojne w oświadczeniu.

Darowizna składa się z pięciu samochodów patrolowych Corolla Cross, pojazdu opancerzonego, systemu łączności, wyposażenia laboratorium kryminalistycznego oraz innego sprzętu i materiałów.

Symbolicznie ambasador Chin w tej stolicy Zhao Qiyuan wręczył kilka urządzeń komisarzowi generalnemu policji federalnej Demilashowi Michaelowi i potwierdził, że gest ten wynika z siły relacji między oboma krajami.

Nasz rząd będzie kontynuował wsparcie technologiczne dla Etiopii, aby wznieść dobre stosunki dwustronne na wyższy poziom, aw tym przypadku będzie dalej promował zapoczątkowaną zmianę w strukturze krajowej policji, powiedział Zhao podczas krótkiej ceremonii protokolarnej.

W komunikacie Michael powiedział, że fundacja jest zaangażowana w pomoc w ochronie porządku konstytucyjnego i stabilności społecznej narodu, dla której jednym z jej priorytetów jest pozyskiwanie jak najlepszej technologii.

Wyjaśnił, że mamy do odegrania rolę w przyspieszeniu wzrostu gospodarczego, działalności biznesowej i bezpieczeństwie inwestycji, co chcemy osiągnąć z efektywnością wymaganą przez tę odpowiedzialność.

Podkreślił, że jesteśmy wdzięczni chińskiemu rządowi za wsparcie, jakiego udzielił w zakresie zapobiegania przestępczości i prowadzenia dochodzeń, sprzętu do ochrony transportu, technologii wzmacniających zarządzanie kryminalistyczne oraz budowania potencjału zasobów ludzkich.

mgt/raj

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.