„Chito” Vera i Cruz grają swoje przeznaczenie w UFC, ESPN KNOCKOUT LIVE na STAR+

Chwila prawdy nadejdzie w sobotę 13 sierpnia dla ekwadorskiego Marlona „Cheto” Vera i meksykańsko-amerykańskiego Dominica Cruza w głównym turnieju UFC z Pechanga Arena w San Diego w Kalifornii

Andrés Bermúdez, Ivette Hernández i Gastón „Tonga” Reyno są gotowi na kolejną świetną transmisję w Star +

———————————————— #UFCxStarPlus —————- #ESPNKnockOut ————————————-

ekwadorski Marlon Chito Vera Prosił o wielką szansę na przejście do historii i ten moment nadszedł, od soboty 13 sierpnia zaryzykuje wszystko za wszystko, gdy zmierzy się z byłym mistrzem, a także z najwyżej ocenianą wagą koguciej, Dominic Cruz „Dominator”w głównym wydarzeniu Pechanga Arena, gdzie drużyna z TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT Całkowicie odda się, aby dać najlepszą akcję.

David Onama Ze względu na Nate Landwer W partnerze również yasmine jouriqi s Yasmine Lucindo Przy niższej wadze obiecują pozostawić ośmiokąt ciepły, aby wiara s krzyż rób co chcesz. Bez wątpienia będzie to billboard z wieloma emocjami oczekiwanymi od ręki Andres BermúdezA Gaston Tonga Renault A Yvette Hernandez. Wszyscy są zaproszeni!

talerz z Pechanga Arena w San Diego w Kaliforniisobota, 13 sierpnia

Przedstawienia
// On żyje
16:00 chi gwiazda +
17:00 URU – 16:00 BOL / PAR / VEN – 15:00 COL / ECU / PER Dla subskrybentów Star + s ESPN2

Angela Hill (USA) przeciwko Lupe Godinez (Meksyk / Kanada)

Martin Buday (Słowacja) vs. Lukas Brzeski (Polska)

Gabriel Benitez (Meksyk) kontra Antywirus Charliego (USA)

Youssef Zalal (Maroko) kontra Da’Mon Blackshear (USA)

Audi Osborne (Jamajka) kontra Tyson Nam (USA)

———————– # UFCxStarPlus ————————-

doskonały
// On żyje
19:00 CHI do gwiazda +
20:00 URU – 19:00 BOL / PAR / VEN – 18:00 COL / ECU / PER Dla subskrybentów Star + s ESPN2

Marlon Vera (Ekwador) kontra Dominic Cruz (USA/Meksyk)

Nate Landwer (USA) kontra David Onama (Uganda)

Devin Clark (USA) kontra Azamat Merzakanow (Rosja)

Cynthia Calvilo (USA/Meksyk) vs. Nina Nunes (USA)

Bruno Silva (Brazylia) kontra Gerald Merchart (USA)

Jasmine Jorge (Meksyk) kontra Yasmine Lucindo (Brazylia)

TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Najlepsza seria walk w Ameryce Łacińskiej, część, w której jest ESPN Podziel się swoją pasją z kochankami boks i MMA. Tydzień po tygodniu, prezentacja najlepszych na świecie kart bokserskich na żywo i najważniejszych wydarzeń ze świata mieszanych sztuk walki.

Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i wieloma innymi pod czujnym okiem. ESPN i uznani specjaliści.

W rozmowie na portalach społecznościowych wyróżniono ESPNKnockOut ze względu na swoją ekskluzywną zawartość oraz za pokazywanie cotygodniowych wiadomości o bojownikach.

———————————————–


O Gwiazdce +

Gwiazdka + to usługa pływ Jest to ogólna rozrywka i sport, która została uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej i jest komplementarna, ale niezależna od usługi Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali i filmów rozrywkowych z wytwórni The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko. Oprócz usługi transmisji sportowych na żywo ESPN, najbardziej szanowana i ceniona marka regionu dla fanów sportu. Od dramatów przez komedie (w tym wszystkie sezony The Simpsons) po thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne oryginalne programy marki Star dla ogólnej rozrywki, a także wiele oryginalnych regionalnych produkcji z Ameryki Łacińskiej.
odwiedzone www.starplus.pl Dowiedz się więcej o usłudze i Combo+, konkurencyjnej, wieczystej ofercie komercyjnej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star+ i Disney+, za jedną atrakcyjną cenę, która zapewnia dostęp do najszerszej oferty strumieniowania z rozrywką dla wszystkich grup wiekowych.

——————–
Przekazane informacje dotyczące Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

ESPN Naciśnij, aby połączyć
Waltera Neapolu, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.