Evie | Kraków (Polska) – 6 listopada 2023 r
the Polski film animowany „Chłopi” „Chłopi” stał się w tym roku premierą cieszącą się największą oglądalnością i zostanie wybrany do reprezentowania Polski w wyścigu po Oscary w Hollywood.
Film został nakręcony z udziałem prawdziwych aktorów w „tradycyjny” sposób, a następnie każdy obraz został przekształcony w… Płótno Aby podnieść poziom pracy swoich menedżerów, D. K. Welchman i Hugh Welchmannazwali to „animacją fotograficzną”, co wykorzystali już w swoim poprzednim filmie „Twój Vincent” (2017).
„Chłopi” opowiada poruszającą historię Historia Jagnymłoda kobieta zmuszona do poślubienia miejscowego właściciela ziemskiego, mimo że zakochuje się w innym sąsiadu, który zaryzykuje życie i przyszłość całego miasteczka, podtrzymując płomień swojej miłości.
Ciężar tradycji czy przemoc seksualna
Aż 125 malarzy polskich, serbskich, litewskich i ukraińskich Przez lata w czterech pracowniach stworzyli 80 000 obrazów, do wykonania których zużyto 1300 litrów farb olejnych. Ale poza liczbami „Chłopi” wykazuje wrażliwość artystyczną, która skłoniła komisję Oscarów do nominowania filmu do Oscara. Najlepsza animacja, najlepszy film międzynarodowy i najlepsza ścieżka dźwiękowa.
the Ucisk kobiet, ciężar tradycji, przemoc seksualna i nadużycie władzy W połączeniu z pogańską celebracją życia, polskim folklorem wiejskim i wpływem natury na ludzkie emocje, oddaje typowo słowiański klimat: gwałtowny, namiętny, smutny i brutalny.
Od wydania powieści minęło dokładnie 99 lat Literacka Nagroda Nobla Władysława Reymonta Co stało się inspiracją dla tego filmu, który zaczął już zbierać nagrody takie jak Trzy Złote Lwy zdobyte na Festiwalu w Gdyni.
Kiedy 21 grudnia zostanie ogłoszona lista finalistów Oscarów, polska społeczność będzie miała nadzieję, że chociaż znajdą się oni w kategorii zdobywców Oscarów. Najlepszy film międzynarodowyale w tej chwili cieszy się już najważniejszym sukcesem, jakim jest preferencja społeczeństwa, uwiedzionego wyjątkową propozycją w dobie cyfrowych wpływów i sztucznej inteligencji.
„Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury.”