ChRL: Żółty orka i drapieżnik (opinia) | AlMomento.net

ChRL: Żółty orka i drapieżnik (opinia) |  AlMomento.net

Autor jest pisarzem. Mieszka w Nowym Jorku.

wstęp

W tytule tej skromnej opinii, którą dziś oferuję moim dobrym czytelnikom, są oni reprezentowani, drugi najbardziej zaludniony kraj na świecie, którego władza polityczna jest ucieleśniona w marksistowskiej dyktaturze, ale którego motorem rozwoju jest kapitalistyczna teoria Adama Smitha Douglasa. Ten polityczny i ekonomiczny podział, który komuniści przyjęli bez najmniejszego zakłopotania, pokazał nam, że teoria marksistowska jest utopią, porażką, bezużytecznością i nieskutecznością.

W ten sam sposób istnieje orka, zębaty (mający zęby) wieloryb należący do rodziny Delphinadae, którego forma występuje we wszystkich oceanach planety. Podczas polowania jest zabójczynią, dlatego otrzymała przydomek „Zabójca” i wyróżnia się bystrością, szybkością, towarzyskością i bardzo dobrą pamięcią. Błędem jest nazywanie jej Rybą, ponieważ nią nie jest. W morzu nie ma gatunków, które mogłyby go przestraszyć, ściga nawet przerażające i niebezpieczne białe rekiny.

Kolor żółty jest wyraźnym nawiązaniem do żółto-brązowej rasy mongoloidalnej, która reprezentuje ludzi o szerokiej, kwadratowej twarzy, niskim wzroście, długich czarnych włosach i skośnych oczach ludów większości krajów świata. Azja, w tym Azja południowo-zachodnia, Azja wschodnia i Syberia. Termin „mongoloid” składa się ze słowa „mongolski” i przyrostka „oid”, co oznacza „podobny”.

Wreszcie w tytule pojawia się termin „drapieżnik”, przymiotnik określający, za pomocą którego możemy uczciwie sklasyfikować popularne dziś Chiny. Rzeczywiście, jest to państwo autorytarne, które wysysało wolną wolę swoich obywateli i którego historyczny przywódca, dziś czczony na placu Tiananmen, wymordował 70 milionów swoich obywateli w swojej haniebnej i chaotycznej dyktaturze, czego skutkiem były Chiny Ludowe. Wiejski i zacofany naród. Wyrażając to, przeszedłem do rozwinięcia mojej skromnej opinii.

ChRL: jako Maria Ramos.

Jestem pewien, że większość czytelników słyszała lub czytała kiedyś zdanie, które mówi: „Ona jest jak kot Marii Ramos, który rzuca kamieniem i chowa rękę”. Jest to kubańskie wyrażenie, które zostało włączone do języka hiszpańskiego i jest dobrze znane w hiszpańskim świecie. Jego prawdziwe pochodzenie, w dzielnicy Jesús María w Hawanie na Kubie, dotyczy synonimu hipokryzji i mimikry, który jest używany w odniesieniu do osoby, która stara się zachować pozory i ukryć swoje prawdziwe intencje. W tej okolicy mieszkała piękna kobieta imieniem Maria Ramos, która uprawiała prostytucję, najstarszy zawód świata.

Maria mieszkała ze swoim alfonsem o imieniu Virgilio i pewnego dnia znaleziono go martwego w kuchni domu. To ona go znalazła, z widoczną raną na czole, a obok Virgilio leżał kamień przygotowany do miażdżenia i gotowania ogórków i mięs do gotowania, cały zakrwawiony. Maria stanęła przed sędzią i w odpowiedzi na jego zarzuty zapewniła, że ​​jest niewinna takiej zbrodni i pod pretekstem towarzyszyła jej do końca życia i ożywiła jej wyjątkowe imię, kiedy powiedziała sędziemu, co następuje:

«Wergiliusza zabili kamieniem w czoło, ale nie poszedłem. Pracowałem. Jedyną osobą w domu jest moja kotka Mimi. Zapytaj ją.” Maria zwróciła się do sędziego i asystentów Wybuchnęli śmiechem.

W tym czasie w Hawanie krążyła gazeta El Diario de la Marina, która powtórzyła wiadomości i opublikowała dzień po procesie notatkę o zeznaniach Marii Ramos. W recenzji jest zdjęcie kociej Mimi w groźnej postawie, z przednimi łapami uniesionymi na dużym kamieniu rzecznym. Podpis pod zdjęciem brzmiał: „Kot Marii Ramos dał zabójczy kamień… ale jakimi rękami? W punkcie kulminacyjnym w całej Hawanie rozpowszechnił się werset poświęcony kotu i jego właścicielowi, który brzmi:

„Kot Marii Ramos / która rzuciła kamieniem i ukryła rękę / która zabiła Virgilio i zabiła jego brata. / Co za zabójczy kot! /! Jakie niezdrowe! /

Pesymizm i bezczelność Chińskiej Republiki Ludowej

Przyczyny moich badań, które doprowadziły do ​​tego akapitu, wynikają z niedawnych oświadczeń rzeczniczki chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Hua Chunying, która kwestionuje oświadczenia niektórych członków Grupy Siedmiu (G-7), co oznacza, że ​​Pekin reprezentuje „ największe zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa i dobrobytu”, opublikowane w tej gazecie (1). W tym sensie broniła roli swojego narodu w globalnej gospodarce i bezpieczeństwie i stwierdziła (cytuję):

„Chiny są motorem napędowym nr 1 światowej gospodarki (przyczyniając się do wyższego wzrostu niż członkowie G7 razem wzięci), głównym partnerem handlowym ponad 140 krajów i drugim co do wielkości płatnikiem w finansowaniu operacji utrzymania pokoju w ONZ »(cyt. Później powiedział (cytuję): „Prawdziwego świata nie da się wyprać ani oszukać”. państw, obalić legalne zagraniczne rządy i porzucić wiele traktatów-stron, a także zmusić inne rządy do przerwania łańcucha dostaw? (zamknij spotkanie).

Przypuszczam, że uwagi pani Hua, członkini Komunistycznej Partii Chin (KPCh), są przeznaczone do spożycia przez bezmyślnych, zdrowych idiotów, którzy bez najmniejszej subtelności analizy i pod auspicjami marksistowskiej indoktrynacji asymilują się i pod pod auspicjami marksistowskiej indoktrynacji wszystko, co ta chińska dyktatura lub jakikolwiek podobny reżim, za którym się opowiadają, mówi i robi, bez żadnych standardów. Ale oczywistym przeznaczeniem demokratycznego świata jest balsamowanie swoich kłamstw, mitów, hipokryzji i bezużytecznych argumentów, tak jak zrobiła to María Ramos przed sędzią na Kubie.

Chociaż prawdą jest, że dziś Chiny i Stany Zjednoczone są dwoma największymi motorami światowej gospodarki, nie jest prawdą, że Chiny obejmują 140 krajów, ale raczej 120 krajów. Ale pani Hua nigdy nie powie światu, że ich rozwój gospodarczy jest spowodowany wyłącznie generowaniem bogactwa ich kraju dzięki ekonomicznej teorii zachodniego kapitalizmu i współpracy Stanów Zjednoczonych i ich różnych korporacji, które się tam osiedliły, kiedy Amerykanka uścisnęła jej dłoń, aby wydobyć ją z wiejskiej nędzy, w jakiej zostawił ją Mao Zedong, a także skopiowała wiele północnoamerykańskich technologii.

Mówi, że Chiny są drugim żołnierzem sił pokojowych w ONZ, przyznając, że Stany Zjednoczone są pierwsze. Zastanawiam się jednak: jaka jest tego wartość, skoro społeczność ujgurska w twoim kraju jest niemalże zniewolona pracą i życiem, poddawana represjom w obozach koncentracyjnych, przymusowej pracy i reedukacji w celu wymazania swojej ujgurskiej tożsamości w regionie? Sinciang? Czy to nie ten sam, który Adolf Hitler miał z Bulzelem w Auschwitz w Polsce?

Z jaką moralnością oskarżasz Zachód o „pranie mózgów i oszustwo”, skoro dyktatury komunistyczne mają tę przewagę, że indoktrynują dzieci w szkołach i reedukują Ujgurów, by wymazać ich tożsamość? Czy pozwalacie swoim obywatelom poznać prawdę o tym, co dzieje się na świecie i o okrucieństwach popełnianych w waszym kraju i poza nim, kiedy prasa, telewizja i radio są pod kontrolą waszego rządu? Pani Hua, nie ma większego pesymizmu i bezczelności niż pani.

Wydaje mi się, że Chiny, biorąc pod uwagę stanowisko, jakie zajęły w sprawie rosyjskiej inwazji na Ukrainę, najmniej oskarżą G-7 o „toczenie wojny z suwerennymi państwami”. Czy zatem nie uważa się, że to, co Rosja zrobiła Ukrainie, było naruszeniem suwerenności kraju, że bez najmniejszego wstydu udzieliliście wsparcia najeźdźcom i zaopatrzyliście ich w sprzęt wojskowy? W jego wypowiedziach nie mogło być większej odwagi.

Muszę wam przypomnieć, że tym, czego nie będziecie w stanie wymazać ze współczesnej historii ludzkości, Chin Ludowych i Komunistycznej Partii Chin, jest zamach, który miał miejsce na całym świecie, kiedy śmiertelny i nieznany wirus (SARS-CoV-2 ) wysadzili w powietrze targ rybny w Wuhan, co spowodowało nawet teraz śmierć 6,3 miliona ludzi na całym świecie, zakłóciło światową gospodarkę i odcięło globalny łańcuch dostaw. Wszystko to spowodowane jest zaniedbaniem i zbrodniczym milczeniem chińskiego rządu, ukrywaniem przez ponad miesiąc przed światem powagi tego, co się stało, co wywołało zaburzoną wszystko epidemię.

Wniosek

ChRL: drapieżnik oceaniczny

Rzeczniczka chińskiego MSZ nie wspomniała, że ​​jej naród poświęcił się plądrowaniu mórz krajów rozwijających się i ma dużą flotę rybacką rozrzuconą po oceanach, zakamuflowaną, z różnymi flagami i bez nadajników (przeniesienie lokalizacji). Co jest nielegalne, ponieważ sprawia, że ​​ich statki znikają z systemu nadzoru morskiego.

Dlatego tylko w Argentynie i Afryce tracą na tych nielegalnych połowach od 2000 do 11490 milionów dolarów z powodu tych nielegalnych praktyk Chińskiej Republiki Ludowej. Powodem tej bezczelnej kradzieży jest to, że Chiny nie mają już ryb w swoich wodach ze względu na ogromną populację. Tajna flota Chin Ludowych, szacowana na ponad 400 łodzi, potajemnie łowi ryby na wodach Afryki, Ekwadoru, Peru, Brazylii, Chile i Argentyny, wydobywając z nich kalmary, tuńczyki, ośmiornice, rekiny, manty i małże. Oprócz tego, że jest nielegalnym i dochodowym połowem, prowadzi również do niszczenia ekosystemu morskiego.

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o tak zwanych „pożyczkach solidarnościowych”, które Chiny Ludowe udzielają krajom w potrzebie. Mamy na przykład przypadek Ghany, kraju afrykańskiego, który pożyczył mu około 5 000 miliardów dolarów, a teraz ten kraj, w obliczu niemożności spłaty tego długu, grozi China Popular, że przejmie jego zasoby wydobywcze i zarządza systemem elektrycznym. dla narodu afrykańskiego.

Czy zdajecie sobie sprawę, drodzy czytelnicy, że chińska solidarność marksistowska nie istnieje, a jej prywatne kontakty ze światem są zachowaniami w stylu Marii Ramos?

Źródła danych: almomento.net: Chiny twierdzą, że są głównym motorem światowej gospodarki, a nie zagrożeniem.

JPM-am

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *