„Ciągłe gwałty Izraela w Jerozolimie doprowadzą do poważnej wojny religijnej w regionie”.

„Ciągłe gwałty Izraela w Jerozolimie doprowadzą do poważnej wojny religijnej w regionie”.

Yahya Al-Sanfar odpowiedzialny za Gaza Hamas potwierdził, że kontynuacja izraelskich zbrodni w Jerozolimie doprowadzi do poważnej wojny religijnej w regionie.

Sinfar, który po raz pierwszy rozmawiał z prasą po izraelskich atakach, złożył oświadczenia prasie zagranicznej i dziennikarzom arabskim wDo Strefy Gazy W dwóch kolejnych spotkaniach.

Lider Hamasu w Gazie Yahya Sinfar Powiedział: „Ciągłe gwałty Izraela w Jerozolimie doprowadzą do wielkiej wojny religijnej w tym regionie” i ostrzegł przed milczeniem świata przed tym, co Izrael zrobił w Jerozolimie.

Senfar zagroził, że gdyby tak się stało, zmieni się kształt całego Bliskiego Wschodu Meczet Al-Aksa i On kontynuował:

„Jerozolima to czerwona linia. Istnienie Izraela zależy od tego, co zrobił w mieście. Ruch oporu chciał przekazać światu i wrogowi wiadomość: „Przestań igrać z ogniem”. Na początku zaczęliśmy strzelać rakietami do Jerozolimy, aby poinformować wroga, że ​​są ludzie, którzy mają chronić meczet Al-Aksa. Ruch oporu może wystrzelić setki pocisków z odległości 200 kilometrów na minutę. „

Szef Hamasu w Gazie, Yahya Sinfar, powiedział, że jest to tylko to, czego Izrael doświadcza podczas niedawnego ataku Mały manewr i oceniano, że sytuacja nie będzie taka, jeśli dotknie się meczetu Al-Aksa. W walce otwartej lub w wojnie regionalnej.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *