„Ciągłe gwałty Izraela w Jerozolimie doprowadzą do poważnej wojny religijnej w regionie”.

„Ciągłe gwałty Izraela w Jerozolimie doprowadzą do poważnej wojny religijnej w regionie”.

Yahya Al-Sanfar odpowiedzialny za Gaza Hamas potwierdził, że kontynuacja izraelskich zbrodni w Jerozolimie doprowadzi do poważnej wojny religijnej w regionie.

Sinfar, który po raz pierwszy rozmawiał z prasą po izraelskich atakach, złożył oświadczenia prasie zagranicznej i dziennikarzom arabskim wDo Strefy Gazy W dwóch kolejnych spotkaniach.

Lider Hamasu w Gazie Yahya Sinfar Powiedział: „Ciągłe gwałty Izraela w Jerozolimie doprowadzą do wielkiej wojny religijnej w tym regionie” i ostrzegł przed milczeniem świata przed tym, co Izrael zrobił w Jerozolimie.

Senfar zagroził, że gdyby tak się stało, zmieni się kształt całego Bliskiego Wschodu Meczet Al-Aksa i On kontynuował:

„Jerozolima to czerwona linia. Istnienie Izraela zależy od tego, co zrobił w mieście. Ruch oporu chciał przekazać światu i wrogowi wiadomość: „Przestań igrać z ogniem”. Na początku zaczęliśmy strzelać rakietami do Jerozolimy, aby poinformować wroga, że ​​są ludzie, którzy mają chronić meczet Al-Aksa. Ruch oporu może wystrzelić setki pocisków z odległości 200 kilometrów na minutę. “

Szef Hamasu w Gazie, Yahya Sinfar, powiedział, że jest to tylko to, czego Izrael doświadcza podczas niedawnego ataku Mały manewr i oceniano, że sytuacja nie będzie taka, jeśli dotknie się meczetu Al-Aksa. W walce otwartej lub w wojnie regionalnej.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *