CLM stał się centrum branży rozrywki audiowizualnej

CLM stał się centrum branży rozrywki audiowizualnej

Kastylia-La Mancha

Staje się ponownie w tym miesiącu Krajowe i międzynarodowe epicentrum Branża rozrywki audiowizualnej z okazji ur Siódma edycja „Connect Fiction & Entertainment” („Connect F&E”), profesjonalne spotkanie, które co roku gromadzi ponad 700 profesjonalistów z ponad 30 krajów i przyczynia się do ustanowienia regionu jako miejsca docelowego dla kin.

Ocenił to Minister Gospodarki, Biznesu i Zatrudnienia, Patrycja Francopodczas prezentacji tej siódmej edycji, gdzie zauważył, że Komisja Filmowa Castilla-La Mancha ponownie odegra proaktywną rolę w spotkaniu, organizując spotkania z profesjonalistami z branży, aby jeszcze bardziej rozszerzyć wpływ swojej pracy.

Prezentacja nowej wersji „Conecta F&E” odbyła się o godz Meksykański Instytut Kultury W Madrycie, w związku z wyborem przez organizację Meksyku i Polski jako dwóch krajów „centralnych” na ten rok. W trakcie aktu doradca ocenił pozytywny wpływ poprzedniego spotkania, które odbyło się o godz Toledo A w Kastylii-La Manchy, odnotowując, że organizacja zarejestrowała ponad 4000 profesjonalnych spotkań i naliczyła 728 akredytowanych osób, odnotowując również proaktywną rolę odgrywaną przez Castilla-La Mancha Film Commission, organizując spotkania z profesjonalistami z branży audiowizualnej, który po raz kolejny wyróżni się innymi w tej edycji. W ten sam sposób zaprosił do udziału profesjonalistów 27 czerwca następnyw referacie „Dlaczego fotografować w Kastylii-La Manchy”, w ramach programu spotkania.

Patricia Franco podtrzymała to zobowiązanie Dyrektor regionalny w Conecta F&E, jako część strategii przyjętej przez Zarząd, mającej na celu konsolidację Kastylii-La Manchy jako miejsca docelowego dla kin i przestrzeni wystawienniczej dla projektów fotograficznych i audiowizualnych. W tej kwestii minister przypomniał, że strategia promocji turystyki Kastylii-La Manchy w FITUR koncentruje się wokół kina, z kampanią ściśle powiązaną z kinem wizualnym pod hasłem „Tere i Luisa”, z filmami krótkometrażowymi we wszystkich prowincjach nawiązującymi do klasycznych filmów w połączeniu z obszarami turystycznymi na terytorium.

Ponadto podczas prezentacji „Conecta F&E” Patricia Franco poinformowała o wpisie dekretu potwierdzającego inwestycja Do 18,7 mln euro – Z programu MRR dla europejskich funduszy nowej generacji – w działaniach na rzecz spójności i rozwoju promowanych przez rząd Kastylii-La Manchy i zatwierdzonych w grudniu ubiegłego roku na Konferencji Sektora Turystyki.

A inicjatywa „Co obejmuje bardzo ważne zaangażowanie w rozwój przemysłu filmowego w Kastylii-La Manchy, z inwestycją prawie 8,9 mln euro w Fort San Francisco w Guadalajarze, aby uruchomić największą grupę filmową w naszym kraju” – wyjaśnił konsultant .

Prezentując „Conecta F&E”, oprócz Konsultanta, Profesjonalnego Dyrektora Spotkań, Geraldine Jonard; Dyrektor Generalny CMM i Prezes La Forta, Carmen kocha; Kierownik Działu Inwestycji Audiowizualnych w Hiszpanii, Fabia Bonawentura; Prezes Hiszpańskiej Komisji Filmowej, Carlosa Rosado; Wiceprezes DAMA, Franciszka Ksawerego Royo; Dyrektor Instytucjonalny ds. Audiowizualnych w SGAE, Silvia Perez de Pablos; Zastępca Dyrektora Meksykańskiego Instytutu Kultury w Hiszpanii Gospodarz wydarzenia, Jaime Vigna.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *