Co krytycy mówią o serialu, który wygrywa na Netfliksie?

Co krytycy mówią o serialu, który wygrywa na Netfliksie?

1670 To polski serial składający się z ośmiu odcinków, który właśnie wszedł Netflixa. Ta satyryczna komedia opowiada o szlachcicu, który zmaga się z rodzinnymi waśniami i nieporozumieniami z chłopami, walcząc o miano najsławniejszej osoby w Polsce. W reżyserii Macieja Buchwalda I Kordian Kadzillaprodukcja ta przyciągnęła już uwagę użytkowników, choć nie krytyków, od których nie zebrała najlepszych recenzji.

„To ma potencjał, aby być dobrą komedią zespołową, ale zamierzona komedia jest zbyt ogólna, aby ją utrzymać” – napisali w swoim artykule. Decydować. Ze swojej strony V Recenzja maniaka Kiedy to wyrażali, nie byli do końca usatysfakcjonowani 1670 On jest „Podobnie jak dobry dowcip opowiadany zbyt często, szybko traci swój urok i poczucie humoru.Dodali: „Widzieliśmy już takie komedie, ale 1670 „Nie dorównuje wielu z nich i nie wyróżnia się”.

W MartinCid Byli bardziej pochlebni, gdy recenzowali: „Jest szybki i zwinny w swojej konstrukcji, ale też nie ma ambicji rekonstruowania historii. To coś więcej niż tylko (bardzo zabawna) satyra oparta na sytuacjach historycznych, a dzięki spektaklowi udaje mu się odnaleźć współudział widzów w określonym wieku. Jest to seria skierowana do osób posiadających pewną wiedzę.

Obejrzyj zwiastun filmu 1670 Następny.

W powiązanych wiadomościach dowiesz się, co mówią krytycy Yuyu Hakushojapoński serial, który pojawił się w serwisie Netflix.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *