Co krytycy mówią o serialu, który wygrywa na Netfliksie?

Co krytycy mówią o serialu, który wygrywa na Netfliksie?

1670 To polski serial składający się z ośmiu odcinków, który właśnie wszedł Netflixa. Ta satyryczna komedia opowiada o szlachcicu, który zmaga się z rodzinnymi waśniami i nieporozumieniami z chłopami, walcząc o miano najsławniejszej osoby w Polsce. W reżyserii Macieja Buchwalda I Kordian Kadzillaprodukcja ta przyciągnęła już uwagę użytkowników, choć nie krytyków, od których nie zebrała najlepszych recenzji.

„To ma potencjał, aby być dobrą komedią zespołową, ale zamierzona komedia jest zbyt ogólna, aby można ją było tolerować” – napisali w liście. Decydować. Ze swojej strony V Recenzja maniaka Kiedy to wyrażali, nie byli do końca usatysfakcjonowani 1670 On jest „Podobnie jak dobry dowcip opowiadany zbyt często, szybko traci swój urok i poczucie humoru.Dodali: „Widzieliśmy już takie komedie, ale… 1670 Nie dorównuje wielu z nich i nie wyróżnia się.

W MartinCid W recenzji wyraziła się bardziej pochlebnie: „Jest szybki i zwinny w konstrukcji, ale nie ma też ambicji rekonstruowania historii. To raczej (bardzo zabawna) satyra zbudowana na sytuacjach historycznych, a dzięki sztuce to się udaje.” Aby znaleźć współudział widzów w określonym wieku. Jest to seria skierowana do osób posiadających pewną wcześniejszą wiedzę.

Obejrzyj zwiastun filmu 1670 Następny.

W powiązanych wiadomościach dowiesz się, co mówią krytycy Yuyu Hakushojapoński serial, który pojawił się w serwisie Netflix.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *