Co musisz wiedzieć o nowej usłudze streamingowej FIFA +

ten Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnejznany na całym świecie ze swojego angielskiego akronimu FIFAI ogłoszenie ten twój start Platforma pływ FIFA + za darmoto zapewni Co roku w telewizji transmitowanych jest 40 000 gier. Zapewni również dużą skalę katalog cyfrowy od Treści medialne i kulturalne zatrudnienie fan piłki nożnejw celu zapewnienia widok panoramiczny sportu na całym świecie. Premiera nasuwa pytanie, czy ta nowa platforma będzie konkurować z HBO Max, w którym rywalizują mecze Liga Mistrzów.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem FIFA, z którym konsultował się NotatnikFederacja poinformowała, że ​​usługa wysyłkowa jest dostępna we wczesnych godzinach rannych we wtorek 12 kwietnia 2022 r. Wskazano wstępne dane, FIFA + Rozpocznie nadawanie 1400 gier miesięcznieOsiągnie 4000 miesięcznie, aby osiągnąć roczny cel 40 000. Dla mnie Całkowita liczba zgłoszeńW oświadczeniu stwierdzono, że 11 000 będzie pochodzić z Liga Kobiet w Piłce Nożneja 29 tys Męska liga piłkarska.

Według mediów technologicznych narzędziemoże zaoferować FIFA + Ograniczona usługa w transmisjach z głównych lig i pasuje do Opinie Wysoki. To jest od czasu do czasu Rywalizuj z platformami odpowiedzialnymi za transmisję wydarzeń Ligi Europejskiej przez strumieńmiędzy nim Znalazles hbo max. Wśród najważniejszych wydarzeń UEFA wyróżnia się Liga Mistrzów UEFA, która jak dotąd powstała 700 milionów widzów według Informacja od Statystyka.

Poniżej tej linii Engadget dodał, prawdopodobnie związek Nie ma wystarczających środków finansowych, aby oferować darmowe mecze ligowe w Hiszpanii, Anglii, Niemczech, Francji i Włoszech. Jednak według informacji przekazanych mediom kraje, które mogą oferować swoje usługi Regularnie transmitowane mecze być MeksykI DaniaI Polskas Angola.

Ze względu na treści dostarczone przez FIFA+ Federacja potwierdziła, że usługa transmisji Oferuje również Specjalistyczne archiwum dotyczące mundialu z poprzednich lat. Aby zachować te mecze Ligi Światowej i przybliżyć ludzi do obchodów, Archiwa Być może Bezpłatne konsultacje ze strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Ponadto , pływ FIFA za darmo To będzie Udział znanych sportowców w środkupod Kapsuły dokumentalne pod tytulem FIFA + Początki. Ta propozycja treści składa się z W zwięzły i kompleksowy sposób opowiada historię kibicówDo turniejów zarówno mężczyzn, jak i kobiet. We wspomnianym oficjalnym oświadczeniu pierwsza fala transmisji będzie miała udział piłkarzy RonaldinhoI Ronaldo NazarioI Lucy BrązI Carli Lloydmiędzy innymi.

Pobierz notatkę
Śledź nas w Google News

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.