Co obejrzeć w Netflix, HBO Max, Disney+ i Amazon w ten weekend

Co obejrzeć w Netflix, HBO Max, Disney+ i Amazon w ten weekend

Jest już piątek, a to oznacza, że ​​znowu zaczynamy miły weekend w przyszłości, aby odpocząć i wyjść i dlaczego nie cieszyć się dobrym serialem, dokumentem lub filmem na naszej stronie platforma streamingowa Raczej. Jeśli się z nami zgadzasz, będziesz potrzebować kilku sugestii i właśnie to mamy ci dzisiaj do zaoferowania: krótki przewodnik po najlepszych nowościach tygodnia, abyś mógł wybrać ten, który jest dla ciebie najbardziej przekonujący i sięgnij po pilota. prosto.

Co oglądasz na netflixie

O tej serii pisaliśmy kilka dni temu i uprzedzaliśmy, że jej premiera jest dzisiaj. Tak, rozmawialiśmy o tym Czarny rycerz, serial osadzony w dystopijnej przyszłości, który ma potencjał, by stać się nowym koreańskim fenomenem masowym. Czarni Rycerze są odpowiedzialni za ochronę i dystrybucję żywności i tlenu do dystrybucji wśród obywateli w dystopijnej przyszłości, w której atmosfera stała się całkowicie szkodliwa dla człowieka. Z pewną atmosferą Mad Maxa, jego zwiastun sprawił, że chcieliśmy więcej i na szczęście dzisiaj zobaczymy, czy wszystko jest tak dobre, jak wygląda jego postęp.

Jeśli wolisz film, mają go też matka, W roli głównej Jennifer Lopez. To film akcji, w którym zawodowa zabójczyni jest zmuszona opuścić swoją kryjówkę, by uratować córkę, którą trzeba oddać do adopcji, gdy tylko uda jej się zachować tożsamość i zabezpieczyć życie. Teraz jest w niebezpieczeństwie, a on nie zawaha się odszukać jej, by ją uratować.

Co obejrzeć w HBO Max

Kolejny tydzień przypominamy, że rozdział 7 Dziedziczenie Jest dostępny od poniedziałku, więc możesz nadal sprawdzać, jak potoczą się losy Roysa. Z tej okazji bracia uświetnią tradycyjne przedwyborcze przyjęcie w domu Shiva, które zgodnie z przewidywaniami okaże się bardziej burzliwe, niż można by się spodziewać. Specjalne wyróżnienie dla Sarah Snook (szef kuchni) i Matthew Macfadyen (Tom) Prawie na krawędzi.

Mamy też nowy odcinek pt Miłość i śmierć Gdzie dalej będziemy odkrywać, co stało się z Candy Montgomery (w tej roli Elizabeth Olsen) oraz skandaliczną sprawę zabójstwa jej sąsiada i przyjaciela, a także żony jej kochanka (w tej roli Jesse Plemons).

Co obejrzeć na Amazon Prime Video

Subskrybujesz Prime Video? I kochasz piłkę nożną. Cóż, obejrzyj film dokumentalny Lewandowski – anonim. Jego streszczenie gwarantuje, że jest to „bezprecedensowe” spojrzenie od środka, w życie słynnego piłkarza na boisku i poza nim, odkrywanie, jak młody Polak stał się sportowcem, którym jest dzisiaj. Jest rzeczą oczywistą, że spodoba ci się również udział bliskiej rodziny i przyjaciół, w tym innych piłkarzy i trenerów. Udało nam się znaleźć postęp tylko w polerowanie, Ale przynajmniej będziesz miał pojęcie o stylu dokumentu.

Co widzisz na Disney +

W tym tygodniu nie mamy mocnych premier na Disney+, więc zaproponujemy taki, którego nikt nie zauważył na początku miesiąca i którego pewnie jeszcze nie widzieliście. wskazać Trochę światła: ochrona Anne FrankMiniserial National Geographic oparty na prawdziwej historii Miep Jess, młodej sekretarki, która podczas II wojny światowej ukrywała swojego szefa Otto Franka i jego rodzinę przed nazistami. Przez prawie dwa lata Frankowie (i inni też) byli chronieni przez Meb i jej rodzinę, ponieważ to ona znalazła i prowadziła pamiętnik Anne, aby później podzielić się nim z resztą świata.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *