Co oglądać w serwisie Netflix: 10 programów, które trzeba obejrzeć, polecanych przez krytyków

Sobota, 8 maja 2021 r

18:05

Poszukiwanie filmu lub serialu w czasie wolnym to jedno z działań, które konsumenci w tej branży wybierają najczęściej, zwłaszcza w czasach, gdy przebywanie w domu jest najlepszą opcją na problemy związane z samoopieką w obliczu pandemii. Jednak wybór tego, co chcesz obejrzeć, nie jest łatwym zadaniem ze względu na dużą liczbę dostępnych dokumentów, seriali i filmów.

Aby ułatwić tę pracę, zostawiamy Ci ranking 10 najlepszych filmów w serwisie Netflix według ich oceny w IMDB (Internetowa baza danych filmów).

  • Z oceną 8,8 pierwszą rekomendowaną produkcją jest Życie w pełnym kolorze z Davidem Attenborough. Ten serial dokumentalny o naturze i środowisku, z pomocą innowacyjnej technologii, bada naturę z nowej perspektywy i wyjaśnia, w jaki sposób zwierzęta wykorzystują kolor, aby pozostać przy życiu. Gospodarzem tego przyciągającego wzrok dokumentu był Attenborough, wielokrotnie nagradzany brytyjski naukowiec, prezenter telewizyjny i jeden z najbardziej znanych zwolenników przyrodników.
  • Po drugie pianistaFilm jest dostępny na platformie od 1 kwietnia z oceną 8,5. Film wyreżyserowany przez Polaka Romana Polańskiego przedstawia okropności II wojny światowej poprzez historię pianisty żydowskiego pochodzenia, który powinien przeżyć w środku okupowanej przez hitlerowców Polski. Adrian Brody, który wciela się w główną postać, został za tę rolę uhonorowany Oscarem, co wzbudziło wiele emocji wśród widzów.
  • Następnie ten ważny film Moja miłość: sześć wspaniałych historii miłosnych Z 8.2, operą mydlaną ze Stanów Zjednoczonych, która opowiada historię sześciu par z całego świata, które robią najdelikatniejsze zdjęcia w ciągu roku swojego życia, a tym samym pozwalają widzom być świadkami dziesięcioleci miłości.
  • Na czwartym miejscu jest Izzy i koale, Seria, która pokazuje, jak Easy B, młoda strażniczka koali i jej rodzina, ratuje urocze stworzenia i pomaga im powrócić do ich naturalnego środowiska na australijskiej wyspie Magnetic. W IMDB ta dwuletnia produkcja uzyskała ocenę 8,2.
  • Z notą 8,2 zajął piąte miejsce Udać się! Udać się! Corey Carson Animowany serial z trzech sezonów, który opowiada o zabawnych przygodach uroczego wózka dziecięcego o imieniu Corey Bledos na drogach Autofilla. Według IMDB sezon 4 jest dostępny w serwisie Netflix od wtorku 27 kwietnia.

Podsumowując pierwszą dziesiątkę, oto pięć pozostałych najwyżej ocenianych produkcji w bazie danych o hitach kinowych i serialach:

  • Prędkość 8.1, amerykański film akcji z 2013 roku wyreżyserowany przez Rona Howarda, napisany przez Petera Morgana, w którym występują Chris Hemsworth i Daniel Berhl jako kierowcy Formuły 1, odpowiednio James Hunt i Nikki Lauda.
  • Luis Miguel: Serial, Produkcja, której drugi sezon będzie miała premierę 18 kwietnia i która opowiada o życiu, powstaniu, upadku i sukcesach meksykańskiego piosenkarza Luisa Miguela. Jego wynik na IMDB również wynosi 8,1.
  • Szkoła prawnicza, Serial telewizyjny opowiadający historię wymagającego profesora prawa i jego ambitnych studentów, którzy wystawili na próbę sprawiedliwość poprzez prawo po niecodziennym incydencie w ich prestiżowej uczelni. Jego wynik na IMDB również wynosi 8,0.
  • Magiczne Andy, Argentyński serial dokumentalny z oceną 7,8, który pozwala widzom podróżować po górach Ameryki Południowej i spotkać ludzi, których związek z Andami ukształtował wyjątkowe życie. Ta trasa, jak opisał ją Netflix, prowadzi z Argentyny do Kolumbii.
  • Sekrety wielkich zamków brytyjskich, To historyczny film dokumentalny z dwoma sezonami, który pozwala widzowi odwiedzić najbardziej reprezentacyjne budynki w Wielkiej Brytanii z historykiem Danem Jonesem. Jego wynik IMDB również wynosi 7,8.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *