Co oglądacie dzisiaj w telewizji? Sobota 28 stycznia
the Hiszpańskie programy telewizyjne dziś wieczorem w sobotę 28 stycznia Daje ci cztery filmy. Zacząć, Kino osiedlowe wydany Tombola (1962) o 19:20, klasyczna komedia muzyczna hiszpańskiego kina z Pippą Flores w roli głównej. Liczyć Data Marisol, dla którego życie jest ekscytującą mieszanką fantazji i rzeczywistości. Wtedy, przed sezonem nagród, będziesz dostępny Wiele filmów zostało nominowanych i nagrodzonych podczas ceremonii rozdania Oscarów: Światłowód s Dziecko za milion dolarów.

Światłowód (2000)

w reżyserii Stevena Soderberghaona jest z Świetne filmy Julii Roberts. Jego interpretacja przyniosła mu zwycięstwo w wielkiej trójce Nagrody dla najlepszej aktorki: Oscary, Złote Globy i nagrody BAFTA. Oparty na prawdziwej historii Erin Brockovich film opowiada historię samotnej matki, która dostaje pracę w małej kancelarii i spotyka dziwny przypadek klientów z podejrzaną chorobą. Światłowóddostępny od 22:00 Na La 1 i na RTVE Play.

Dziecko za milion dolarów (2004)

Tego też nie możesz przegapić. Dramat w reżyserii Clinta Eastwooda, z udziałem Hilary Swank, który gra Frankiego Dunna i Maggie Fitzgerald. Trenując i reprezentując najlepszych wojowników, Dan prowadzi siłownię z pomocą Scrap (Morgan Freeman)Jego jedyny przyjaciel i były bokser. Chociaż samotny człowiek, który zwraca się ku religii i szuka odkupienia, Kiedy Maggie wchodzi do jego siłowni, jego życie się zmienia.. Chcąc walczyć o wszystko, Franky odrzuca ją jako swoją podopieczną, dopóki nie zobaczy w niej siły. Dziecko za milion dolarów Wygrał cztery Oscary (Najlepszy film, reżyser, aktorka i aktor drugoplanowy) I dwa Złote Globy (Najlepszy reżyser i najlepsza aktorka dramatyczna). Dostępne od 00:00 w La 1 i RTVE Play.

„Million Dollar Baby” w soboty o 22:00 na La 1

Raport z Oświęcimia (2021)

on Koprodukcja Słowacji, Czech, Polski i Niemiec Jest to oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat, którego akcja toczy się w rodzącym się nazizmie podczas II wojny światowej. Reżyseria: Peter Pebjak W Na podstawie książki Alfreda WetzleraI Raport z Oświęcimia mówi Prawdziwa historia Freddy’ego i Waltera, dwóch słowackich Żydów, którzy uciekli z Auschwitz w 1944 roku. I udało im się wrócić na Słowację i swoją walkę o przekonanie wszystkich, którzy nie chcieli zobaczyć prawdy. Dostępne od 22:04 Kino La2.

Noc tematyczna

wreszcie, Noc tematyczna Upamiętnia ofiary II wojny światowej Z dwoma nowymi dokumentami. Po wojnie ofiarami okresu powojennego padły setki tysięcy osieroconych lub zaginionych dzieci. Zostaną wysiedleni, zabrani rodzinom adopcyjnym lub skradzieni przez kraje, które chcą je przesiedlić Dzieci chaosu. Ponadto kilka miesięcy przed tym samym rokiem wyzwolono Auschwitz, miejsce, które miało zostać zbombardowane, zgodnie z drugim raportem, 1944: Czy powinniśmy zbombardować Auschwitz? Początek o 23:35 na La 2.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *