Co powinieneś wiedzieć, jeśli ubiegasz się o pomoc w wysokości 500 dolarów w hrabstwie Harris – NBC Houston

Co powinieneś wiedzieć, jeśli ubiegasz się o pomoc w wysokości 500 dolarów w hrabstwie Harris – NBC Houston

HOUSTON – Tysiące mieszkańców 10 kodów pocztowych w hrabstwie Harris, którzy złożyli wnioski o miesięczną pomoc w wysokości 500 dolarów przez 18 miesięcy Aktualizacja programu Teraz wezmą udział w procesie preselekcji prowadzonej w systemie loterii.

Po zakończeniu okresu rejestracji zostanie dokonana preselekcja 6000 osób, u których zostanie przeprowadzona weryfikacja uprawnień.

Następnie wstępnie wybrane osoby wezmą udział w systemie loteryjnym, który zmniejszy liczbę uczestników 1928 osób, Kto otrzyma odsetki w wysokości 500 USD miesięcznie przez 18 miesięcy.

Szacuje się, że wybrani otrzymają e-mail lub SMS na przełomie lutego i marca. Podobnie osoby, które nie zostaną faworyzowane, zostaną powiadomione w ten sam sposób.

Uczestnicy będący beneficjentami muszą wybrać sposób otrzymania tych środków – za pośrednictwem rachunku bankowego lub karty debetowej z możliwością doładowania. Oczekuje się, że pierwsza partia zostanie dostarczona w okresie od kwietnia do maja 2024 r.

Nie wszyscy użytkownicy otrzymają taką samą podwyżkę. Wyjaśniamy dlaczego.

Beneficjentami będą osoby, których dochód nie przekracza 200% granicy ubóstwa. W przypadku czteroosobowej rodziny musi ona otrzymywać mniej niż 60 000 dolarów rocznie. Harris podniósłMa pudełko 20,5 miliona dolarów Do rządu federalnego.

Podział środków został zatwierdzony przez Komisariat Rejonowy w czerwcu ubiegłego roku.

Według urzędników hrabstwa prawie czterech na dziesięciu mieszkańców Harris nie może sobie pozwolić na wydatek w wysokości 400 dolarów.

Wybrani mieszkają w obszarach takich jak Forest Acres, Eastex Jensen, Sunnyside, Northgate, Gulfton, Galena Park, Acres Home i innych.

Kwalifikujesz się tylko wtedy, gdy mieszkasz pod jednym z 10 następujących kodów pocztowych: 77026, 77028, 77033, 77050, 77051, 77060, 77081, 77091, 77093 i 77547.

Fundusze federalne niezbędne dla tego programu stanowią część amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym promowanej przez administrację prezydenta Bidena.

Program będzie zarządzany przez organizację międzynarodową Daj bezpośrednioKtóry ma duże doświadczenie w zarządzaniu tego typu inicjatywami.

Należy zauważyć, że beneficjenci tego programu nie będą musieli płacić podatków od tego dochodu, ponieważ zgodnie z przepisami IRS jest on traktowany jako darowizna.

Osoba wybrana do otrzymania tego świadczenia musi mieszkać na terenie hrabstwa Harris przez 18 miesięcy.

Więcej szczegółów tutaj.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *