Co to jest, ceny, treść i dodatkowe kanały

Co to jest, ceny, treść i dodatkowe kanały

Jest to najbardziej ekonomiczna opcja pozwalająca cieszyć się całą zawartością Movistar Plus+, nie będąc klientem telefonicznym.

Od sierpnia 2023 r. istnieje możliwość zawarcia umowy z Movistar Plus+ nie będąc klientem Movistar. To nic więcej niż Naturalna ewolucja platformy Movistar+ Liteobsługa w przepływ Dzięki temu wszyscy użytkownicy otrzymali bezpośrednie kanały z platformy płatniczej oraz wiele innych treści na żądanie, zwłaszcza seriali i programów własnej produkcji.

Hiszpańska firma wybrała ten model, aby zwiększyć liczbę użytkowników teraz, gdy rynek stał się bardzo konkurencyjny. Wierzymy, że tak Movistar Plus+ To dobry sposób, aby zbliżyć się do celu. Jeśli chcesz wiedzieć co to jest Movistar Plus+Jego ceny, treść, dodatkowe kanały, które możesz dodać i jak zamówić tę usługę, nie będąc jej klientem MovistarW tym przewodniku znajdziesz te odpowiedzi i wiele innych, które pomogą Ci w Twojej misji.

Movistar Plus+: co to jest i do kogo skierowana jest ta platforma?

Choć nie wygląda na to, żeby zaszły jakieś zmiany, to nazwa Movistar Plus+ Nowość, gdzie usługa była wcześniej znana jako Movistar+. I bądź ostrożny, bo ta edycja nie jest altruistyczna:’Plus+„Bo teraz Telefónica TV daje Ci więcej i lepiej.

Movistar Plus+ To platforma przepływa raczej pakiet kanałów telewizyjnych w przepływ, który łączy sieci telewizyjne na żywo i treści na żądanie. Największą zmianą jest to, że klienci innych operatorów będą mogli teraz zamówić tę usługę bez konieczności zmiany operatora telefonicznego.

Niektórzy twierdzą Movistar Plus+ Usługa OTT, czyli nic innego jak opis platform, które dzięki potędze Internetu nadają kanały telewizyjne w sposób tradycyjny, bez konieczności stosowania anten. Jednak nadal jest to platforma dla przepływ Ponieważ jego użytkownicy mają dużo treści na żądanie, które będą konsumowane w taki sam sposób jak na Netflixa, HBO Max Również Najlepsze wideoAby podać tylko kilka przykładów.

Ceny Movistar Plus+

Cena tej platformy zależy od tego, czy jesteś jej poprzednim klientem, czy nie Movistar. Jeśli masz u operatora usługi komórkowe lub internetowe, otrzymasz niewielki rabat:

 • 12 € miesięcznie, jeśli jesteś z Movistar. Nie musisz wcześniej podpisywać umowy na usługę telewizyjną, ponieważ dzięki temu pakietowi masz do niej dostęp w tej cenie.
 • 14 € miesięcznie, jeśli nie jesteś z Movistar. To najlepszy wybór, jeśli chodzi o widoczność Movistar Plus+ Nie będąc klientem operatora. Nie musisz zmieniać na Movistar Ponieważ Twoja subskrypcja jest niezależna.

Jak wypożyczyć Movistar Plus+

Metoda wynajmu Movistar Plus+ To samo dotyczy tego, czy jesteś klientem, czy nie. MovistarZ tą różnicą, że jeśli jesteś użytkownikiem-operatorem, musisz zarejestrować się przy użyciu tych samych danych dostępowych, których używasz w strefie klienta. Dlatego otrzymasz zniżkę.

 1. dołączenie do https://ver.movistarplus.es/.
 2. dotknij ’Zapisz się teraz’.
 3. Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć lub ponownie aktywować subskrypcję. Pamiętaj, że adres e-mail powinien być taki sam, jak ten, którego używasz w Movistar, jeśli jesteś już klientem; W przeciwnym razie nie otrzymasz zniżki.
 4. Zduplikuj swój adres e-mail i ustaw hasło.
 5. dotknij ’Następny’.
 6. Wybierz stawkę.
 7. dokonać płatności.
 8. Jasne.

Po zakończeniu rejestracji będziesz mógł w naturalny sposób przedstawić się na platformie, korzystając z tej samej platformy połączenie. Pamiętaj, że możesz skorzystać Aplikacja na iOS lub Androida Aby cieszyć się jego zawartością lub oficjalnym zastosowaniem Smart TV (Dostępne tylko w niektórych przypadkach. Kompatybilne również z Android TV, Google TV, Fire Stick TV Również Wielbłąd.

Treści zawarte w Twojej subskrypcji Movistar Plus+

Lista jest Szerokie i różnorodneChociaż może się to zmieniać w czasie ze względu na wygaśnięcie niektórych umów z kanałami. Można je podsumować tematycznie w następujący sposób:

 • Kino i serial: Seriale w Movistar+, Kino w Movistar+, Oryginały w Movistar+, Warner Bros TV, Canal Hollywood, Fox, AXN, Cosmo, TCM, Comedy Central, SyFy i Calle 13.
 • Sporty: Vamos dla Movistar+, Ellas Vamos dla Movistar+, ubeat, Eurosport 1, Eurosport 2 i Futbol Replay.
 • filmy dokumentalne: Filmy dokumentalne w Movistar+, Discovery Channel, National Geographic, Nat Geo Wild i Historia.
 • rozrywka: Movistar Plus, telewizja, muzyka w Movistar Plus, decasa, Canal Cocina.
 • dziecinny: Disney Junior, Nickelodeon, Nick Jr., DreamWorks, Infamilia, Baby TV.
 • międzynarodowy: CNN, BBC, CNBC, Euronews, Bloomberg Television, Fox News, Sky News, Aljazeera, France 24, 1+1, TV5Monde, CNC World, CGTN, Business, Extra Latino (+ 2,42 €), Extra Adultos (+ 15 € ).
 • VoD: AXN Teraz, Warner Bros. TV Now, Cosmo On, TCM Now, Universal+.
 • Wszystkie kanały publiczne w Hiszpanii.

Dodatkowe pakiety, które możesz zakontraktować poprzez Movistar+

Te „pakiety” to dodatkowe kanały, na które możesz wykupić miesięczny dodatek do swojej subskrypcji. To jedyny sposób na oglądanie piłki nożnej w Movistar Plus+ bez konieczności bycia klientem.

 • AMC Selekt (3,99 € miesięcznie): XTRM, Sundance TV, Dark, Somos, AMC, Canal Hollywood, Canal Cocina, decasa, AMC Crime, AMC Break, Odisea, Bon voyage!, Historia, Enfamilia.
 • Kino (10 euro miesięcznie): Kanały Movistar+. Są to: klasyka, akcja, komedia, dramat, kino hiszpańskie, thriller i niezależne.
 • Fantazja (16 euro miesięcznie): Treści „kinowe” oraz dostęp do Disney+.
 • Fantazja z Netflix (26 euro miesięcznie lub 31 euro miesięcznie w 4K): Treść serialu „Khayal” z Netflix.
 • Filmy AXN (1,49 euro miesięcznie): Kanał filmowy AXN.
 • Silnik (10 euro miesięcznie): DAZN Formula 1 i DAZN do polowań i wędkarstwa.
 • Więcej sportów (19 € miesięcznie): DAZN Formuła 1, DAZN, sport i golf od Movistar+.
 • Liga Hiszpańska (32 euro miesięcznie): DAZN, Movistar+ i LaLiga TV Hypermotion.
 • Mistrzowie (21 € miesięcznie):Liga Mistrzów UEFA w Movistar+.
 • Wszystkie mecze piłki nożnej (45 euro miesięcznie): Opisane kanały piłkarskie.
 • Polowanie i wędkarstwo (7 euro miesięcznie): Kanał łowiecko-rydarski.
 • Iberalia (7 € miesięcznie): Kanał Ibralia.
 • Classica (5€ miesięcznie): Klasyczna płaszczka.
 • Mezzo (5 euro miesięcznie): Mizo na żywo.
 • FlixOlé (3,99 EUR miesięcznie).
 • ATRESplayer Premium (4,99 EUR miesięcznie).
 • MiTele Plus (5 € miesięcznie).
com.movistar
Tak wyglądał Movistar+ w przeszłości; Teraz projekt stał się bardziej nowoczesny i intuicyjny

Czy Movistar Plus+ jest trwały?

Każdy może otrzymać Movistar Plus+, bez względu na to, jakim operatorem jesteśWystarczy mieć połączenie z Internetem. Nie jest to również trwałe: Będziesz musiał po prostu anulować subskrypcję w dowolnym momencie, zanim zostanie naliczona opłata za następny bieżący miesiąc.

Czy mogę oglądać Movistar Plus+ poza Hiszpanią?

Dostęp do Movistar Plus+ można uzyskać spoza Hiszpanii, w 29 krajach, bez korzystania z VPN: Niemcy, Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Chorwacja, Dania, Słowacja, Słowenia, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Liechtenstein, Islandia i Norwegia.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *