Co widzisz, co robisz w czwartek 3 marca 2022 | ludzie | rozrywka

Co widzisz, co robisz w czwartek 3 marca 2022 |  ludzie |  rozrywka

Wystawa ku czci Lili Loveredo

Wystawa 38 rzeźb Yalli Loveredo zostanie otwarta w czwartek 3 marca o godzinie 16:00 w Muzeum Miejskim. Ta aktywność jest częścią Dnia Kobiet. Wśród prac, które zostaną pokazane Rezygnacja, Symfonia Modelek, Ewa, Wenus, Miłośniczki Sumby, Urok Grubych Kobiet A podkład. Techniki użyte w rzeźbach to marmur z patyną, aluminium, żywica, przezroczysty akryl, kamień, brąz itp. Loufredo był dyrektorem muzeum w latach 70., a ekspozycję można znaleźć w sali wielofunkcyjnej. Muzeum znajduje się na ulicach Sucre między Chile a Pedro Carbo.

„Zagubieni” w teatrze Sanchez Aguilar

Sala Zarumy w Teatrze Sánchez Aguilar (TSA) będzie sceną dla spektaklu Zaginiony, który opowiada historię Juana i Luisa, pracowników banku, którzy spotykają się w porze lunchu. Któregoś dnia postanowili zorganizować kolację ze swoimi partnerami i od tego czasu coś się zmieniło. Sztuka, z udziałem Francisco Aguinagi i Andresa Olmedo, jest sojuszem między TSA i Casa Cino Fabiani. Wyreżyserowane przez Davida Morragona. Uroczystości będą odbywać się w czwartki i piątki przez cały miesiąc 3, 4, 10, 11, 18, 19, 25 i 26 marca. Czas: 20:00. Koszt: 20 dolarów. Bilety można kupić od www.teatrosanchezaguilar.orgNa aplikacje Lub w kasie teatru od 09:00 do 17:00.

Eksploracje miejskie autorstwa Andrei Barionovo

Zepsute, ulice i domy, eksploracje miejskie autorstwa Andrei Barunivo Działania, które odbędą się w tym miesiącu to tzw. Dzisiaj, w czwartek, 3 marca, rozpocznie się otwarcie o godzinie 17:00 w Casa Humboldt, położonej na rogu Vancouver i Polski, w Quito. Działania będą kontynuowane 8, 12, 17, 24 i 26 marca. Zamknie się 2 kwietnia.

Biegowa premiera

liga przeciek Premiery czwartek, 3 marca w Disney+. W roli głównej Amanda Seyfried (nominowana do Oscara). Ta produkcja opowiada o „próbie Theranosa Elizabeth Holmes (Seyfried) zrewolucjonizowania branży medycznej po opuszczeniu prestiżowej uczelni i założeniu firmy technologicznej”. Zależy od podcastu Spadkowicz autor: Rebecca Jarvis i ABC- Audio. Reżyseria: Michael Showalter i Francesca Gregorini. Ta seria zawiera artystyczną interwencję grafika Guayaquil, Miguela Rossero.

Film dokumentalny w płatnej telewizji

UFO, czteroczęściowy serial dokumentalny, premiera w czwartek, 3 marca. Ta produkcja analizuje prawdę i zbiorowe otępienie po tym, jak ujawniono, że „Pentagon od lat śledzi UFO”. Wyprodukowane przez J.J. Abramsa (ZaginionyA Star Trek, Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy). Zostanie on zaprezentowany o godzinie 21:00, w dwóch odcinkach, przez OnDirectTV (Kanał 201/1201). Będzie również dostępny w DirecTV GO. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *