Co wiesz o Karolinie Bielowskiej, nowej Miss Świata | Ludzie | rozrywka

Co wiesz o Karolinie Bielowskiej, nowej Miss Świata |  Ludzie |  rozrywka

W najbliższą środę przedstawiciel Polski, Karolina Biławska, Zdobyła tytuł Miss Świata 2021Na ceremonii, która odbyła się w Coca-Cola Music Hall w San Juan w Portoryko.

Miss World 2021: Polska zdobywa koronę po ceremonii pełnej kontrowersji i wrzasków

Kiedy usłyszałem swoje imię, byłem zaskoczony. Nie mogę jeszcze w to uwierzyć. czuję się dumny– powiedziała Bielawska płacząc po koronacji przez Jamajczyka Tony’ego Ann SinghaKtóry zachował suwerenność od 2019 roku w związku z odwołaniem konkursu w 2020 roku z powodu pandemii.

Kim jest Karolina Biławska?

Bielawska ma 23 lata i lubi pracować jako wolontariusz. Dlatego sprawia wrażenie osoby charyzmatycznej, o wysoko rozwiniętym poczuciu człowieczeństwa. Ma nadzieję, że pewnego dnia zostanie mówcą motywacyjnym.

„Jeśli chcesz odkryć coś nowego, spróbuj nauczyć się być bogatszym w empatię, wdzięczność i współczucie”., Odpowiedzi udzielono w rundzie pytań konkursu.

Poprzez swój projekt „Piękno z przeznaczeniem” stara się przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu, gdyż jej propozycja zapewnia ciągłą pomoc osobom bezdomnym i osobom w kryzysie.

W każdą niedzielę zapewnia żywność, napoje, odzież, maseczki, porady prawne i profesjonalną pomoc medyczną około 300 potrzebującym osobom w Łodzi (miasto w centralnej Polsce).

W wolnym czasie lubi sport. Uwielbia pływać, nurkować oraz grać w tenisa i badmintona. Pracowała także jako modelka.

Obecnie studiuje studia magisterskie na kierunku zarządzanie i chciałby je kontynuować, uzyskując stopień doktora. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *