Cobra Kai pokonuje Wiedźmina i Nie patrz w górę na Netflix, a aktor wyśmiewał Henry’ego Cavill i Leonardo DiCaprio: „Bez litości”

Kobra Kai Wrócił do serwisu streamingowego na żywo Netflix 31 grudnia pojawiły się nowe odcinki odpowiadające czwartemu sezonowi, które zostały dobrze przyjęte przez krytyków i fanów. Według nowego rankingu mamy do czynienia z najczęściej oglądanymi treściami na platformie i Jeden z jej przedstawicieli przesłał specjalną dedykację Henry’emu Cavillowi i Leonardo DiCaprio za ich wybitne osiągnięcia.

Magik Przeszedł całą drogę do wydania jego kontynuacji, a jego zwolennicy w końcu cieszą się jego odcinkami od 17 grudnia zeszłego roku, kiedy to szybko wspiął się na listę Top 10. Zamiast tego, nie szukaj Pojawiła się w katalogu 24 grudnia i została również przychylnie przyjęta przez subskrybentów, umieszczając ją w tym czasie na szczycie listy ulubionych. Teraz wszystko się całkowicie zmieniło.

Według najnowszego raportu FlexPatrol i 10 najlepszych odbiorców do transmisji Kobra Kai Jest obecnie najczęściej oglądany w Stanach Zjednoczonych, Zostawiać za sobą Magik s nie szukaj. Oczywiście, skoro jest to najnowsza wersja, ma w sobie pewną świeżość, która sprawia, że ​​użytkownicy kierują się do serii. Aby uczcić to osiągnięcie, Jeden z jego przedstawicieli wysłał zabawną wiadomość.

Martin Cove, rozpoznany za odgrywanie złowrogiego znaczenia John Kress, historię na jego oficjalnym koncie na Instagramie, którą później udostępnił również na Twitterze, przedstawiającą pierwsze trzy treści wybrane w regionie USA, z Kobra Kai do głowy. Tam gwiazdy krzyczały Henry Cavill s Leonardo DiCaprio z komentarzem: „Przepraszam, kocham was oboje. Ale… bez litości.”.

Cytat wyraźnie nawiązuje do legendy rządzonej przez dojo Kobra Kai: „Uderz pierwszy, uderz mocno, bez litości”.. Publikowanie na Twitterze sumuje się do około 12 000 polubień i komentarzy fanów z całego świata, który również dołączył do pierwszej dziesiątki, w której znajduje się seria, jak w Indonezja, Portugalia, Katar, Australia, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk, Hiszpania, Anglia, Francja, Polska, Izrael, Ekwador, Jordania, między innymi.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *