Cocho Baresi jako pierwszy wypadł z Akademii: przegrał w pojedynku z El Polaco i Barbie Selenzi

Występ Coucho Baresi w pierwszym pojedynku eliminacyjnym w La Accademia (wideo: „Show Match”, El Tres)

W czwartek wieczorem nastąpiło pierwsze lądowanie Show Match Academy (Trzynastka). Po tym, jak pierwsze 24 pary zawodników uczestniczyły w rytmie „Square Dice”, udało się uzyskać 6 najniższych punktów. Do pojedynku na wykluczenie, w którym widać odporność konkurencji. Zamiast powtarzać rytm, pary razem Trenerzy Stworzyli obszary robocze, które łączyły takie kierunki, jak taniec, śpiew i występy.

A po odliczaniu do 10 ruszyła akcja. Polskie s Barbie Selenzi Otworzyłem ogień z prawie kopią Impreza w kawiarni Z piosenki „Sola otra vez”, piosenka piosenkarki. Siedząc przy fortepianie, El Polaco śpiewał, zaciągał się i dusił, podczas gdy Barbie grała na cotta Cumbera, ubrana zgodnie z rytmem, by tańczyć wdzięcznie i swobodnie.

Potem przyszła kolej Pacho Peña s Kwiat DiazKto chwalił udział komika w Rzeczywistość i szycie. „Wytnij i zmieszaj” – zdefiniował Bacho swoim kuloodpornym śmiechem. Z muzyką „Kiss and Flower” jako punktem wyjścia, niczym projektantka kostiumów, a gdy tańczy, zbliż się do wykonania jej pomiarów w celu zaprojektowania garnituru.

Następnie Gustavo Kocho paryski s Melody Luz To nadało kształt alegorycznej wersji klasycznej „gitary” Prawdziwa dekadencja, Zespół, w którym jest. Z fotelem i leżakiem z parasolem jako scenerią, para ubrała się na plaży, aby dużo śpiewać (nieco rozstrojono) i trochę tańczyć. „Był dzień, w którym zadzwonił do mnie Tinelli i nie miałem racji w głowie / byłem między asado a paprociami, ale teraz jestem w La AcademiaJr Kocho. Następnie sparafrazował chór, nawiązując do wniosku konkursowego: „Ponieważ nie chcę pracować, nie chcę trenować, nie chcę się rozciągać …Śpiewał rozbawiony.

„Był dzień, w którym zadzwonił do mnie Tinelli i nie miałem racji w głowie / byłem między grillem a paprocią, ale teraz jestem w La Academia” – powtórzył Cochu, powracając do klasycznej „gitary” Los Auténticos Decadentes

Później, Angela Leva s Jonathan Lazart Pobrano wersję hiszpańską i flamenco piosenki Przeżyję (Gloria Gaynor). Mnóstwo śpiewów i tańców, pojawiło się w jaskrawoczerwonej sukience, idealnej na tę okazję.

Charlotte Canigia s Nacho Jonata Podążali za natchnionym obrazem 50 twarzy Greya: Przy erotycznej muzyce z The Weeknd tańczyli i rozbierali się prawie do naga. Skóra, łańcuchy i bielizna, aby nadać szczegóły a Brudny taniec Że chociaż nie był w pełni skoordynowany, nie radził sobie z temperaturą.

Wreszcie, Lord Sanchez s Pablo Nudny Prada Wygląda na to, że urządzają przyjęcie dla dzieci. Piosenką „Golosinas” (Lourdes, w roli artysty) rozdają w studiu cukierki i czekoladki. Aby dokończyć zdjęcie, El Chato wzbił się w powietrze z pasem i zdetonował pinatę.

Po wszystkich zwrotach akcji jury uratowało czterech mężów. Najpierw jednogłośnie zostali wybrani Angela Leva s Jonathan Lazart. Następnie Charlotte Canigia s Nacho Jonata; Lord Sanchez s Nudny Prada; s Pacho Peña s Kwiat Diaz.

Po chwili jury stanęło twarzą w twarz Polskie s Barbie Selenzi Z Kocho paryski s Melody Luz. Tinelli ujawniał jeden i pięć głosów jury na korzyść piosenkarza Cumbia i jego partnera, pozostawiając postać Los Auténticos Decadentes. „Zachęcał mnie. Miała wiele oczekiwań, ponieważ jest świetną tancerką i przechodzi długą drogę. Niech lśni, już wróciłeśKucho pożegnał się, rzucając światło reflektorowi na swojego partnera.

Czytaj:

Silne skrzyżowanie Chiche Gelblung i Matías Alé w argumentacji barowej: „Dlaczego nie przestaniesz robić gówna?”
Angel De Brito ujawnił, co stało się z czatem jury La Academia: Czy wyeliminowali Guillerminę Valdes?
Zmiana życia Nino Dolce: Uzdrawiająca podróż do Amazonii i aktywna praktyka judaizmu

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *