Cogeco Connexion dodaje Hayu Live Streaming

Więcej dla klientów w celu „promowania wspaniałej rozrywki”

Montreal, 7 kwietnia 2021 r / CNW / – Cogeco Connexion, spółka zależna Cogeco Communications Inc. (TSX: CCA), aby ogłosić uruchomienie usługi transmisji Hayu Live Video On Demand (SVOD) NBCUniversal International. Ta nowa usługa, dostępna dla klientów EPICO Cogeco, oferuje połączenie rozrywki online i telewizji.

Klienci EPICO otrzymają teraz to, co najlepsze w reality TV, z dostępem do ponad 300 programów i 8000 odcinków bez reklam w ramach subskrypcji Hayu, takich jak Z kamerą u Kardashianów Seria jest dostępna wyłącznie pod adresem Kanada, Jak na przykład Love Island, Wielka Brytania s Australias Zobacz, co się dzieje na żywo Andy Cohen I wiele więcej.

„Dzięki elastyczności platformy EPICO firmy Cogeco możemy nadal oferować naszym klientom interesujące treści, które naprawdę uzupełniają naszą ofertę telewizyjną” – powiedział. John HargraveWiceprezes ds. Produktów. Rozszerzenie hayu daje naszym użytkownikom pełną dawkę reality TV za jednym kliknięciem. Nie mogliśmy być bardziej podekscytowani dołączeniem hayu do naszej platformy rozrywkowej EPICO, ponieważ nadal staramy się zapewniać naszym klientom jak najlepsze wrażenia.

Po utworzeniu konta na hayu.com/cogeco usługa przesyłania strumieniowego będzie dostępna na każdym urządzeniu, na którym klienci oglądają swoje ulubione programy, a także w partnerskiej telewizji EPICO. 4K Chmura PVR. Subskrybując dzisiaj, klienci mogą cieszyć się bezpłatną wersją próbną, aby oglądać ogromne treści na żądanie, z dodawaniem tylu odcinków tego samego dnia, co w USA. Ponadto mogą pobierać programy telewizyjne i oglądać je później.

O EPICO
EPICO jest dostępne dla większości klientów Cogeco w regionach, w których firma prowadzi działalność. Klienci Cogeco mogą „włączyć epicką rozrywkę” i uzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych treści z jednego interfejsu, w tym kanałów na żywo i na żądanie, a także Netflix, YouTube i tysięcy aplikacji w sklepie Google Play. Klienci korzystają również z łatwego w obsłudze i bardziej spersonalizowanego interfejsu dzięki profilowi ​​każdego użytkownika i funkcjom, które ułatwią im życie, takim jak polecenia głosowe lub możliwość uruchomienia programu, który jest obecnie lub niedawno przesyłany strumieniowo. Wreszcie, klienci mogą przeglądać swoje treści w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji EPICO, dzięki EPICO 4K Bezprzewodowe PVR w chmurze z możliwością nagrywania do 1000 godzin treści i może pobierać i oglądać offline za pomocą aplikacji mobilnej EPICO. Szczegółowe informacje na temat EPICO można znaleźć w Cogeco stronie internetowej.

O COGECO Connect
Cogeco Connexion ponownie łączy kanadyjskie operacje kablowe Cogeco Communications Inc. Cogeco Connexion jest drugim co do wielkości operatorem kablowym w kraju. Ontario Quebec, według liczby klientów podstawowej usługi kablowej. Dostarcza klientom indywidualnym i małym firmom usługi internetowe, wideo i telefoniczne za pośrednictwem dwukierunkowych szerokopasmowych sieci kablowych. Cogeco Communications Inc. Jest firmą telekomunikacyjną i ósmym co do wielkości operatorem światłowodów hybrydowych Ameryka północna Pracować w Kanada Pod marką Cogeco Connexion w Quebecu i Ontario, I w Zjednoczone państwo Przez łącze szerokopasmowe Atlantyku w 11 stanach wzdłuż wschodniego wybrzeża, od Kto jest do Floryda. Akcje Cogeco Communications Inc. z prawem głosu wtórnego są wymienione. Na giełdzie w Toronto (TSX: CCA).

Wchodzić na górę
Od NBCUniversal, hayu to pierwsza usługa przesyłania strumieniowego wideo na żądanie z w pełni zwirtualizowaną subskrypcją i jest dostępna na 27 rynkach na całym świecie w: Wielkiej Brytanii, Irlandias Australia, Kraje nordyckie, KanadaUnia Beneluksu Filipińczycys Hongkongs Singapurs Niemcys Austrias Hiszpanias Portugalias Francjas Włochys szwajcarskis Litwas Estonias Łotwas Polskas Węgry, I Republika Czeska Na szerokiej gamie urządzeń (telefony komórkowe, tablety, laptopy i telewizory Smart TV).

O NBCUniversal
NBCUniversal to jedna z wiodących światowych firm rozrywkowych i medialnych, opracowująca, produkująca i sprzedająca rozrywkę, wiadomości i informacje globalnej publiczności. NBCUniversal posiada i obsługuje cenne portfolio telewizyjnych sieci informacyjnych i rozrywkowych, jest wiodącą firmą filmową, głównymi produkcjami telewizyjnymi, pionierskim portfolio stacji telewizyjnych, światowej sławy parkami oraz usługą transmisji na żywo z reklamami. NBCUniversal jest spółką zależną Comcast Corporation.

Połączenie fontanny Kujiko

Więcej informacji: Prośba o informacje i media: Anastasia Unterner, dyrektor ds.komunikacji i public relations, Cogeco Connexion, 514-241-7262, [email protected]

Powiązane linki

www.cogeco.ca

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *