„Con-ciencia Emprendedora”, zobowiązanie Fundeun do zrównoważonej przedsiębiorczości

„Con-ciencia Emprendedora”, zobowiązanie Fundeun do zrównoważonej przedsiębiorczości

dla Ciebie. the Business Foundation i University of Alicante (Fundeun) zaangażowany Reboot (promowanie modelu gospodarki o obiegu zamkniętym dla startupów)europejski projekt w ramach programu Erasmus+ mający na celu wspieranie przedsiębiorczości z poszanowaniem środowiska i środowiska Szkolenie dla przedsiębiorców w Gospodarka o obiegu zamkniętym.

W ramach różnych procedur zaprojektowanych dla tego oprogramowania niektóre szkolenie pilotówNiektóre z warsztatów, wybitnie praktycznych, odbyły się na Uniwersytecie w Alicante w dniach 2 i 18 maja. Podczas tych warsztatów uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak zastosować zasady gospodarki o obiegu zamkniętym w swoich potencjalnych przyszłych projektach.

Uczestnicy mieli również możliwość poznania genezy i niektórych projektów opartych na nauce i technologii, które narodziły się na Uniwersytecie w Alicante: Andrei Cabanes, z firmy Fych Technologies, Aurora Ferrandis, Z Quimsilu Sylwia Anton alg śródziemnomorskich, którzy opowiedzieli o ich początkach i ujawnili kilka bardzo przydatnych doświadczeń dla uczestników.

Ponadto niektóre wyniki Red5697 przedsiębiorczych intencji i kompetencji Studenci biologii, nauk o morzu i chemii. w tym szkolenie pilotów Uczestniczyli również nauczyciele z wydziałów Organizacji Biznesu, Żywienia, Magisterskiego Rozwoju Lokalnego i Kreatywności Regionalnej – Deleite.

Na koniec w formie plakatu zaprezentowano projekty, nad którymi pracowali studenci i przedsiębiorcy w ramach podejścia do gospodarki o obiegu zamkniętym.

W ten sposób Fundacja jest partnerem, wraz z innymi uczestnikami z Cypru (lider), Grecji, Portugalii i Polski, w projekcie Restart, w ramach swojego zaangażowania na rzecz Wspieraj tworzenie i rozwój nowych zrównoważonych przedsiębiorstw. Tym samym jego celem jest pomoc we wdrażaniu podejścia gospodarki o obiegu zamkniętym w opracowywaniu nowych projektów od ich powstania, ale także na wszystkich etapach ich rozwoju. Ten projekt jest częścią zaangażowania Fundeun we wspieranie zrównoważonej przedsiębiorczości i innowacji w prowincji Alicante.

On Projekt Restart chce, abyś wspierał młodych ludzi, którzy próbują rozwijać swój biznes w gospodarce o obiegu zamkniętym. Chcą również, aby młodzi ludzie lepiej zrozumieli tę koncepcję i sposób, w jaki można ją dalej przyjąć jako zrównoważony sposób myślenia i pracy dla start-upów w UE w XXI wieku. Tym samym projekt ma na celu przekazanie uczestnikom szerokiej wiedzy i zrozumienia gospodarki o obiegu zamkniętym, potrzeby innowacji oraz odpowiedzialności za swoje działania w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju.

Sprawia, że ​​praktyczny program jest zgodny z ideą biznesową o obiegu zamkniętym, którą uczestnicy zamierzają rozwijać. Pod koniec tego projektu uczestnicy będą w stanie opracować kompleksowy biznesplan o obiegu zamkniętym, aby uruchomić nową firmę lub spółkę zależną o obiegu zamkniętym.

Oczekuje się zatem, że projekt Restart będzie miał wpływ na grupy docelowe, takie jak studenci, pracownicy naukowi, trenerzy czy przedsiębiorcy. Uczestniczący studenci zdobędą wiedzę biznesową, poprawią umiejętności przekrojowe oraz uzyskają inspirację i wskazówki dotyczące pilotowania planu od pomysłu do okrągłego biznesplanu. Pomoże im to przezwyciężyć strach przed porażką, radzić sobie z ryzykiem i zwiększyć szanse na zatrudnienie.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *