Conviasa wzywa do zwiększenia liczby lotów między Wenezuelą a Rosją

Conviasa wzywa do zwiększenia liczby lotów między Wenezuelą a Rosją

Poinformował o tym szef państwowych linii lotniczych i niedawno mianowany minister transportu Ramon Velasquez w wypowiedziach dla rosyjskiej agencji informacyjnej Sputnik.

Starszy urzędnik zwrócił uwagę, że w zeszłym roku ten most powietrzny był stopniowo wzmacniany, umożliwiając wymianę turystów i towarów.

Podkreślił, że rosyjskie linie lotnicze również rozpoczęły loty między Moskwą a Wyspą Małgorzaty, przewożąc ponad 14 000 pasażerów.

W międzyczasie Conviasa przewiozła do Caracas ponad trzy tysiące pasażerów reprezentowanych w podróżach służbowych i/lub rządowych, a także 600 ton produktów i dostaw w lotach cargo.

Początkowo konsorcjum wenezuelskie wykonywało bezpośrednie loty między dwoma stolicami co 15 dni, następnie częstotliwość została zwiększona do jednego lotu tygodniowo, a obecnie obsługuje dwa loty tygodniowo.

W marcu ubiegłego roku Carlos Rafael Faria, ówczesny ambasador Wenezueli w Rosji, jako nowy minister spraw zagranicznych dzień wcześniej, powiedział Sputnikowi, że jego kraj aktywnie pracuje nad zachowaniem i wzmocnieniem tej trasy lotniczej.

Ze swojej strony Velasquez ogłosił, że Conviasa jest gotowa do zwiększenia częstotliwości i połączenia Rosjan z Caracas z destynacjami obsługiwanych przez wenezuelskie linie lotnicze w Ameryce Łacińskiej, takimi jak Meksyk, Kuba, Nikaragua, Panama, Dominikana, Saint Vincent i Grenadyny. Boliwia, Argentyna, Chile, Peru i Ekwador.

samochód / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.