Cooltra wystawił 31,7 mln euro w 2021 r., co jest bliskie poziomowi sprzed pandemii

  • Firma zajmująca się zrównoważoną mobilnością wzrosła w zeszłym roku o 44%, a także zainwestowała 10 milionów euro w poprawę swoich usług.

Ultra, firma zajmująca się zrównoważoną mobilnością w sektorze pojazdów dwukołowych, zamknięta 2021 szybkie czytanie Liczby przed pandemią. Firma działa w kilku krajach Europy, z których najważniejsze to Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Austria i Czechy, Zapłacił rachunek w zeszłym roku 31,7 mln euro, 44% więcej niż w 2020 roku. W ciągu ostatniego roku Cooltra Zainwestował ponad 10 milionów euro w doskonaleniu usług flotowych (obecnie 18 000 pojazdów75% to energia elektryczna).

Wejście do usług Wspólna mobilność motocyklowa Z Paryż, zjednoczenie w Mediolan (Wzrost o 67%) i zasięg Polska Wraz z Just Eat przyczynili się do wyników z 2021 r., aby utrzymać ten trend wzrostowy i zbliżyć się do liczb z 2019 r. Udostępnianie B2C de motoPrzyszły rachunki 18,2 mln euro (40% więcej niż w 2020 r.). Odkąd Cooltra narodziła się w Barcelonie w 2016 roku z usługą carsharingu, firma osiąga pozytywne wyniki. Cooltra Fleet obecnie świadczy usługi dla 1,7 miliona użytkowników.

Powiązane wiadomości

w B2B (firmy dostawcze) siedziba firmy znajduje się w 50 miast Jest rozprzestrzeniony w ośmiu krajach i ma Flota 7000 pojazdów. Boom w usługach dostawczych napędzał wzrost, co spowodowało zamknięcie Obroty to 13,5 mln euro (50% więcej niż w 2020 roku). Firmy takie jak Just Eat czy Papa John’s postawiły na floty Cooltra były dużym impulsem w ciągu ostatniego roku.

Timo BotfishDyrektor generalny, bilans jest bardzo pozytywny: „Wszystkie prognozy są takie, że pozytywny wzrost Cooltra w 2021 r. będzie nadal konsolidował się w 2022 r. dzięki naszej usłudze bezpośredniej dla użytkownika i pełnej ekspansji naszych spółek stowarzyszonych. Zarówno w Hiszpanii, jak iw Europie, a także we współpracy z rosnąca liczba działy A siły policji stanowej są na drodze do bardziej zrównoważonej i połączonej mobilności. Będziemy nadal inwestować, aby nadal przewodzić porządny dojazd Z otoczeniem i umiejętnością świadczenia najbardziej innowacyjnych usług oraz ich ciągłego doskonalenia; Dyrektor potwierdza.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.