Córka byłego prezentera Univision zdobywa tytuł Miss Universe Chile 2023 – Metro Puerto Rico

Córka byłego prezentera Univision zdobywa tytuł Miss Universe Chile 2023 – Metro Puerto Rico

Córka znanego nadawcy Filip Filip; Celeste PhilI Została koronowana w niedzielę wieczorem w nowym konkursie Miss Chile 2023 i będzie w nim reprezentować swoją ziemię Miss Universe 2023.

Celeste ma 23 lata, reprezentowała społeczność zagraniczną we wspomnianym konkursie i mieszka w Miami na Florydzie.

51-letni Felipe Viel jest najbardziej znany z prowadzenia nieistniejącego już programu „Escándalo TV” (Univision) z dominikaninem Charytínem Goyco.

Po zwycięstwie swojej córki Felipe zamieścił w mediach społecznościowych film z koronacji z wiadomością: „#Panie 2023 No to zaczynamy” (sic!).

Tymczasem w rozmowie z mediami”najnowsze wiadomościChilijka potwierdziła, że: „Podróżowaliśmy, bo to było dla niej ważne. Na początku miałam jechać tylko z mamą, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że to niemożliwe. Pochodzimy z Miami”.

Z kolei pozycja pierwszych finalistów spadła Krystyna Leektóra była pierwszą matką startującą w chilijskich zawodach.

Nowa chilijska piękność będzie rywalizować w konkursie Miss Universe 2023Co będzie świętował? San Salvador, Salwadornastępny listopad. Finał odbędzie się 18 dnia tego miesiąca.

Chile nie brało udziału w konkursie Miss Universe od 2004 roku z Gabrielą Barros Tapiąktóry znalazł się w grupie 15 półfinalistów. Jedyną chilijską zdobywczynią tytułu Miss Universe jest Cecilia Poloko Funk. Koronację tę zdobył w konkursie rozgrywanym w 1987 roku w Singapurze.

Córka byłego prezentera Univision zdobywa tytuł Miss Universe Chile 2023

Była kandydatka na Miss Universe 2020 zdobyła tytuł Miss RPA 2023

Młody projektant mody Natasza Joubert W niedzielę wieczorem została Miss Republiki Południowej Afryki 2023 i będzie reprezentować swój kraj na wyborach Miss Supranational 2024 w Polsce.

Wendy Guevara przechodzi do historii po wygraniu pierwszego sezonu „The House of Famous Mexico”

Był też pierwszym finalistą Briony Gubernator I Nandi Mabala Ukończone drugie miejsce. Tymczasem terminarz pięciu finalistów został skompletowany Humpa Mazalini I Melissa Nimoli.

To był drugi raz, kiedy Natasza startowała w konkursie Miss RPA. W edycji 2020, którą wygrała Shudovadzu Musida, to teraz królowa RPA dotarła do drugiego finału.

Jednak organizacja południowoafrykańskiego konkursu wyznaczyła ją na reprezentantkę Miss Universe 2020, konkursu, w którym zwyciężyła Meksykanka Andrea Meza.

Natasza26-latka wzięła udział w konkursie Miss Universe 2020, który odbył się w maju 2021 roku w Miami na Florydzie. To nie udało się zakwalifikować w grupie półfinalistów.

We wspomnianym konkursie Joubert była współlokatorką portorykańskiej Estefanii Soto Torres, która znalazła się w gronie dziesięciu półfinalistów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *