Cosentino koncentruje się na Europie, inwestując w Belgii i Polsce Firmy

Cosentino koncentruje się na Europie, inwestując w Belgii i Polsce  Firmy
Nowe Centrum Cosentino w Antwerpii (Belgia)

Cosentino przenosi inwestycje do Europy Po skupieniu swojej strategii w ostatnich kwartałach na Stanach Zjednoczonych, gdzie posiada już 45 magazynów, 17 Salony wystawowePięć centrów dystrybucyjnych i 1400 pracowników. Międzynarodowa firma Almeria ogłosiła niedawno inwestycję o wartości 250 milionów dolarów w budowę pierwszej fabryki poza Almerią, która będzie miała siedzibę w Jacksonville na Florydzie i rozpocznie działalność w 2025 roku.

Firma się rozwinęła Dziś rano odbyło się oficjalne otwarcie nowego showroomu w Antwerpii Który zainwestował 1,3 miliona euro. To drugi ośrodek miejski firmy w Belgii, gdzie działa ona od 2008 roku za pośrednictwem centrum Cosentino firmy Merchtem, zlokalizowanego w Brukseli. „Nowe centrum w Antwerpii reprezentuje znaczącą zmianę paradygmatu w zakresie możliwości obsługi społeczności architektów i projektantów w mieście i reszcie krajuPodkreślił w oświadczeniu.

Ceremonia otwarcia odbyła się w ubiegły czwartek w Antwerpii w obecności ponad 100 klientów, współpracowników oraz specjalistów z zakresu architektury i projektowania z miasta. W imieniu firmy obecni byli Pedro Parra, Wiceprezes ds. Sprzedaży na Europę; Johan El Sayed, dyrektor generalny Cosentino Belgia; Alicia Bremmers, koordynatorka ds. marketingu, Cosentino Belgia; oraz Charlotte LaRose, dyrektor Cosentino City Center w Antwerpii. Zaledwie kilka dni temu gigant Almeria zorganizował kolejne wydarzenie otwierające nowe centrum w polskim Poznaniu (numer dziesiąty w Europie), poszerzając swoją obecność w tym kraju, gdzie posiada już magazyny w Warszawie i Katowicach.. Nowy obiekt zwiększa możliwości dystrybucyjne i usługowe na rynku, który w ostatnich latach odnotował wysoki wzrost i który wiąże się z dużymi oczekiwaniami. „Powierzchnia centrum przekracza 4 000 metrów kwadratowych, z możliwością przechowywania ponad 4 000 obrazów, z czego około 400 metrów kwadratowych przeznaczone jest na biura i salony wystawowe”.

Cosentino nie tylko angażuje się w geograficzną dywersyfikację swoich inwestycji, ale także czyni postępy w nawiązywaniu nowych biznesów, które wliczają dochody i zyski do rachunku zysków i strat. Dobrym tego dowodem jest inwestycja rodzinnego biura firmy o wartości 200 milionów euro, mająca na celu przekształcenie nisko położonego obszaru wybrzeża Almerii w zrównoważony kompleks mieszkaniowy, który będzie obejmował hotel, spa, klub towarzyski, pole golfowe i wiele innych udogodnienia. Inwestycje mieszkaniowe.

Śledź wszystkie informacje Pięć dni W Facebook, S I LinkedInlub w Nasz biuletyn Program pięciodniowy

Program pięciodniowy

Najważniejsze cytaty ekonomiczne dnia, wraz z kluczami i kontekstem pozwalającym zrozumieć ich zakres

Przyjmij go

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *