Cosentino rozpoczyna swoją międzynarodową ekspansję w Europie i otwiera nowe centra w Belgii i Polsce

Cosentino rozpoczyna swoją międzynarodową ekspansję w Europie i otwiera nowe centra w Belgii i Polsce

Cantoria (Almeria), 26 września (Europa Press) –

Cosentino, światowy lider w produkcji innowacyjnych i zrównoważonych powierzchni dla architektury i designu, przeniósł swoją strategię międzynarodowej ekspansji do Europy z własnymi aktywami handlowymi i dystrybucyjnymi.

Po niedawnych otwarciach w Waszyngtonie, Bostonie, Seattle i Vancouver w USA i Kanadzie firma ogłosiła, że ​​wznawia swoje zaangażowanie w „innowacyjny” model „miasta” na kontynencie europejskim wraz z otwarciem nowego lokalu w Antwerpii (Belgia). ) salon.

Dzięki tej infrastrukturze Cosentino ma obecnie 27 „miast” na całym świecie, co zwiększa liczbę miast w Europie do dziesięciu.

Cosentino City Antwerp wymagało inwestycji o łącznej wartości 1,3 miliona euro i jest zlokalizowane przy Kloosterstraat 96, na południe od centrum miasta, w popularnej dzielnicy pełnej studiów projektowych i sklepów z antykami.

Po wdrożeniu w Belgii w 2008 roku w Cosentino Centre of Merchtem w Brukseli, salon wystawowy stanowi „ważny skok jakościowy”, aby móc służyć społeczności architektów i projektantów w mieście oraz pozostałej części społeczeństwa. kraj.

Na powierzchni około 500 metrów kwadratowych showroom demonstruje innowacyjną filozofię tego typu przestrzeni Cosentino, zaprojektowaną tak, aby oferować architektom, planistom, projektantom wnętrz, projektantom i konsumentom końcowym możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów firmy i rozwiązań poprzez swoje marki. Silestone, Dekton i Sensa firmy Cosentino.

Co więcej, „miasto” jest ośrodkiem inspiracji, w którym zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne mogą proponować wszelkiego rodzaju kompleksowe projekty za pomocą różnych narzędzi przestrzeni.

Ceremonia otwarcia odbyła się w ubiegły czwartek w obecności ponad 100 klientów, współpracowników oraz specjalistów z zakresu architektury i projektowania z miasta.

W imieniu firmy obecni byli Pedro Parra, Wiceprezes ds. Sprzedaży w Europie; Johan El Sayed, dyrektor generalny Cosentino Belgia; Alicia Bremmers, koordynatorka ds. marketingu, Cosentino Belgia; oraz Charlotte LaRose, dyrektor Cosentino City Center w Antwerpii.

Nowe „centrum” w Polsce

Kilka dni temu firma otworzyła także nowy „hub” w Poznaniu (Polska), który dołącza do magazynów, które Cosentino posiadało już w Warszawie i Katowicach.

W ten sposób wzmacnia swoją zdolność do dystrybucji i obsługi na rynku, który w ostatnich latach odnotował duży wzrost i wiąże się z dużymi oczekiwaniami.

Centrum o powierzchni ponad 4 000 mkw. może pomieścić ponad 4 000 obrazów, z czego około 400 mkw. zajmują biura i salony wystawowe.

W ceremonii otwarcia wzięło udział ponad 200 gości reprezentujących różne pracownie projektowe, marmurników, firmy meblowe i sklepy kuchenne.

Na wydarzeniu prowadzonym przez Andrzeja Włodarczyka, dyrektora generalnego Poznańskiego Centrum, jako goście specjalni obecni byli znani lokalni architekci Tomasz Bagowski i Jakub Chesny.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *