„Costa de Almería” ułatwi przyjazd turystów z Wielkiej Brytanii, Polski i Holandii – Almería

„Costa de Almería” ułatwi przyjazd turystów z Wielkiej Brytanii, Polski i Holandii – Almería

Rada Prowincji Almería i miejsce FITUR „Costa de Almería”, Międzynarodowe Targi Turystyki w Madrycie, powracają z ważnymi umowami, aby promować przyjazd większej liczby turystów do prowincji i poprawić łączność w prowincji Almería.

Profesjonalne spotkania Rady Hrabstwa Almeria zaowocowały nowymi środkami zwiększającymi dostęp dla podróżnych z rynków Wielkiej Brytanii, Polski i Holandii.

Holandia jest obecnie trzecim źródłem turystów dla destynacji „Costa de Almería”, a dzięki spotkaniu biznesowemu z touroperatorem liczba pasażerów przybywających z Rotterdamu wzrośnie. Dodatkowo, dzięki profesjonalnym spotkaniom, wspólne działanie ma na celu zdynamizowanie operacji z Polską, która utrzymuje loty, ale odnotowuje spadek przyjazdów turystycznych po pandemii.

W odniesieniu do turystyki narodowej, która już w 2022 roku pobiła wszelkie rekordy przyjazdów i noclegów turystycznych, utrzymane zostanie połączenie lotnicze z Bilbao oraz planowane jest zwiększenie liczby rejsów z niektórymi destynacjami krajowymi. W ciągu tych trzech dni intensywnych spotkań wzmocniono relacje między hiszpańskimi biurami turystycznymi w różnych stolicach europejskich, aby przeprowadzić takie akcje, jak „Press Trip” i „Fam Trip”, które pozwalają zwiększyć popyt, w przypadku Paryża oraz projekt destynacji „Costa de Almería” w Danii.

Na uwagę zasługują spotkania z internetowymi portalami sprzedażowymi mające na celu dalszą promocję destynacji Almería poprzez akcje promocyjne, zwiększając tym samym sprzedaż wyjazdów do jednej z prowincji o najwyższej średniej długości pobytu w Andaluzji.

Wiceprezes Turystyki i Wiceprzewodniczący Rady Regionalnej, Fernando Jimenez, wyjaśnił, że agenda Costa de Almeria służyła jako „kręgosłup interesu publicznego, prezentacje instytucjonalne, a przede wszystkim rozwój obszernego programu przygotowanego z wyprzedzeniem, który był pełnym sukcesem”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *