Cubeddu: klucze techniczne do umowy z MFW

Ekonomista z Ameryki Północnej i Wenezueli rozpocznie w ten weekend dyskusję na temat warunków technicznych ostatecznych celów z wysłannikami Argentyny do Waszyngtonu, na czele których stoi delegat kraju w organizacji, Sergio Chodos. Obie strony ostatecznie ocenią warunki odnowionej EFA. Aby osiągnąć tego rodzaju porozumienie, raport końcowy, który Kosack i Cupido podpiszą i przekażą kierownictwu funduszu, który będzie musiał podpisać dokument, którym następnie zajmie się MFW deska. Zobaczymy, czy jest to przed, czy po 20 grudnia, czyli dniu, w którym organizm przestaje działać do końca wakacji.

kupido To jedna z dawnych znajomych kraju. I Kuzack, Ktoś, kto wykazał się dobrą harmonią w pierwszych kontaktach z Buenos Aires.

Wenezuelczyk swoje stosunki z krajem rozpoczął w latach 2002-2004, kiedy był przedstawicielem organizacji podczas rządów Eduardo Duhalde i pierwszej fazy mandatu Nestora Kirchnera. Z organizacją związany jest od ponad 23 lat i posiada bogate doświadczenie w różnych krajach. Odpowiadał za programy agencji z Argentyną w omawianym okresie, Grecją, Indonezją, Meksykiem i Ukrainą. Od grudnia 2019 r. został mianowany, biorąc pod uwagę doświadczenie swojej choroby, jako osoba odpowiedzialna za negocjowanie przyszłości Stand By, którą podpisał Macri, ale z rządem Fernandeza.

Tymczasem Julie Cusack, od czasu zajmowania się sprawą Argentyny, jest wielką nadzieją na zrozumienie ze strony rządu. Oprócz bezwzględności w swoich działaniach, Ameryka Północna przez cały 2021 r. wykazywała dobrą harmonię z lokalnymi urzędnikami i chęć płynnego komunikowania się z Buenos Aires. W decydujących momentach postawił pewne zrozumienie sytuacji wewnętrznej w obliczu drugiego człowieka Williama Okamoto, stałego zagrożenia trudnych sytuacji, takich jak ta zweryfikowana w Rzymie w listopadzie ubiegłego roku. Wicedyrektor Półkuli Zachodniej również mówił z pewną dumą, ponieważ wzięła sprawę Argentyny około rok temu jako swoje najważniejsze zadanie, odkąd pracowała dla funduszu. W swoim programie nauczania wspomina, że ​​była delegatem w Niemczech, by później pracować nad umowami z Polską, Islandią, Litwą, a przede wszystkim w Rosji; Kraj, dla którego napisano wiele prac naukowych. Teraz skupiona na sytuacji w Argentynie, wykazuje pewne zrozumienie lokalnej sytuacji gospodarczej i małą chęć domagania się od kraju politycznie utopijnych dostosowań. Jest jednak nieugięty, jeśli chodzi o potrzebę zapewnienia drogi do równowagi finansowej.

Jest punkt, który chcielibyśmy, aby istniał Cusack jako jeden z decydentów misji. Ekonomista uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie Columbia w latach 94-99. To samo szkolenie, które Martin Guzman ukończył pod okiem Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii Josepha Stiglitza. O ile wiadomo, Kozak jest częścią ideologicznej i koncepcyjnej odnowy MFW, opartej na jego metodzie znajdowania rozwiązań kryzysów finansowych i monetarnych krajów rozwijających się bez kurateli i zwykłych reform organizacji międzynarodowej.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *