Cyberpunk 2077 pomaga CD Projekt RED osiągnąć drugi najlepszy rok fiskalny w historii

Cyberpunk 2077 pomaga CD Projekt RED osiągnąć drugi najlepszy rok fiskalny w historii

Innym razem, jeśli gra wydaje się przeciętna, to koniec jej historii. Dziś jest inaczej i Cyberpunka 2077 jest najlepszym przykładem. Tytuł zaliczył fatalny debiut w 2020 roku, ale mimo to jego sprzedaż wciąż rośnie, do tego stopnia, że Rok 2022 był drugim rokiem z najlepszymi wynikami w historii CD Projekt RED.

O tym poinformowała polska firma w ramach a Raport inwestora w tym tygodniu. między obydwoma, Wiedźmin 3 I Cyberpunka 2077I CD Projekt RED zanotował sprzedaż na poziomie 222 milionów dolarów, z czego 81 milionów dolarów to zysk. Ale według twoich wykresów, Cyberpunka 2077 przyczyniły się do ponad połowy tych liczb.

Dlaczego Cyberpunk 2077 został odzyskany?

Daleki od porzucenia wyczerpanej pracy, CD Projekt RED kontynuował nad nią prace Cyberpunka 2077 A rok po wydaniu wydała bardzo obszerną poprawkę (Łatka 1.5), która poprawiła wiele błędów i dostarczyła obecnej generacji najlepszą wersję tytułu, najbliższą temu, co obiecywano.

Zyski ze sprzedaży gier CD Projekt RED. Długi ogon sprzedaży gier CD Projekt RED w milionach złotych.

Powiedziawszy to, rolę, którą odegrał Serial animowany NetflixaI Cyberpunk: Edgerunnerzy, która ukazała się we wrześniu ubiegłego roku i dała kolejny niezwykły wzrost sprzedaży gry. Kreskówka ostatecznie zostanie nagrodzona jako najlepsze anime roku. W rzeczywistości CD Projekt RED opublikował swój najlepszy kwartał w historii między lipcem a wrześniem 2022 r.

Ponadto, Wiedźmin 3 Pod koniec zeszłego roku wydał wersję na konsole dziewiątej generacji, co zdecydowanie też trochę pomogło. A przyszłość nie mogła wyglądać lepiej. CD Projekt RED reinwestował ponad połowę swoich zysków w przyszłe projekty, z których wiele posiada, w tym 3 dodatkowe raty Magik.

Jakby tego było mało, Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma swój pierwszy duży dodatek, ochrzczony. Widmowa Wolnośćco z pewnością utrzyma dobrą passę, jaką ma gra science fiction.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *