Cyberpunk 2077 rzuca CD Projektowi na rekordowe zyski. Prawie trzykrotnie więcej niż po premierze Wiedźmina 3

W Polsce szykują się na jedną z najbardziej szalonych blokad w tym roku, jakie kiedykolwiek widzieli. Przeszkoda Cyberpunk 2077 wskazywała na jeszcze większy hit finansowy Projekt CDAle potwierdzają, że nadchodzą Rekordowe zyski.

Przynajmniej tyle możemy wywnioskować z liczb, w których firma opublikowała Świergot, Które są szacunkami, które można zobaczyć w rozbiciu i porównaniu z poprzednimi latami w A. Wykres i wtedy.

Generic Standard CD Projekt

Ostatni rekord zarobków Projekt CD Jej początki sięgają 2015 roku wraz z premierą Wiedźmina 3, który przyniósł przychody w wysokości 798 mln zł (ok. 175 milionów euro Bieżąca zmiana).

Natomiast rok 2020 kończy się Cyberpunk 2077 Przyniosło im to 2139 mln zł (ok 470 milionów euro Do obecnej zmiany), chociaż będziemy musieli również zwiększyć sprzedaż sagi Magik Co zostało naznaczone pojawieniem się serialu na Netflix.

19 rzeczy o Cyberpunku 2077, które chciałbym wiedzieć, zanim zacząłem grać

Należy zaznaczyć, że publikowane dane są szacunkami przesłanymi inwestorom wcześniej Projekt CDI że ostateczne liczby zostaną opublikowane dopiero 22 kwietnia, kiedy zostanie złożony pełny raport.

Dopiero okaże się, jak daleko powstały problemy Cyberpunk 2077 Na poziomie zwrotów, czy zniknięcia sklepów cyfrowych, wpłynęło to na liczby. Poniżej znajduje się tabela porównawcza ze zmianą kursu złotego na euro.

euro

Cyberpunk 2077 Dowody

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *