Cybersecurity Startup Biobío rozwija się za granicą i wyróżnia się na liście inwestorów

To było w 2017 roku, kiedy grupa badaczy z Uniwersytet Poczęcia A Uniwersytet Gdański, Polska Projekt rozpoczęty Bezpieczne Spa, a początek Technologia w cyberbezpieczeństwie, która rozwija się dziś w Ameryce i Europie, oferując rozwiązania oparte na fizyce kwantowej.

Według dr. Gustavo Moreiry, dyrektora generalnego firmy i profesora at Wydział Nauk Fizycznych i Matematyki podrzędny UdeC, To było w 2018 roku, kiedy została zarejestrowana jako spółka, po pierwszej fazie jako spin-off. Na temat tego, jak SeQure podsumowuje usługę, badacz wyjaśnił, że chodzi o generowanie i sprzedaż liczb losowych za pomocą technologii kwantowej. „Są to zasady bezpiecznej komunikacji w firmach” – skomentował Moreira, zauważając, że ten rodzaj innowacji jest również stosowany w branży gier, w której firma również rozwija swoją pracę.

Poszukuję inwestycji

Firma zatrudnia obecnie 10 pracowników w Chile, Brazylii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Jego najbliższym celem jest pozyskanie nowego kapitału. „Jesteśmy w rundzie inwestycji zarówno w Europie, jak i Chile. Musimy osiągnąć 1,5 miliona dolarów” – powiedział Gustavo Moreira, który jest również profesorem wizytującym we wspomnianym Domu Studiów w Polsce.
W tym kontekście SeQure jest częścią rundy inwestycyjnej „Biobío Angel Investor Network”, projektu prowadzonego przez kancelarię prawną Andes IP i platformę Santibu, współfinansowanego przez Corfo, którego celem jest „wzmocnienie i stworzenie sieci” inwestorzy aniołów w regionie Bio, czyli: osoby lub organizacje, które mają doświadczenie w świecie biznesu i są zainteresowane nowymi projektami i wnoszą kapitał do uruchomienie Również Spółki w trakcie rejestracjipowiedział Felipe Burgos, dyrektor programowy.

„Pracowaliśmy z grupą ponad 30 inwestorów i pokazaliśmy im uruchomienie Biobío stara się pozyskać kapitał” – dodał Burgos.

Odnosząc się do znaczenia tej propozycji cyberbezpieczeństwa zrodzonej z sojuszu akademickiego, Gustavo Moreira powiedział: „To główny cel tego, co ma nadejść: technologie kwantowe”.
„Wpadliśmy na pomysł w 2017 roku. Od tego momentu zaczęliśmy jako firma w 2018 roku, szukając doświadczonych partnerów. Nie jesteśmy tylko naukowcami (…) teraz promujemy biznes.”

Ekspert wyjaśnił również, że produkt jest już objęty patentem. Po wielu dialogach udało nam się uzyskać wyłączność licencji z pełną swobodą określania licencji. Daje to firmie większą elastyczność”.

Inne projekty

Aharon uruchomienie Dorastałem w UdeCznalezione w tej rundzie inwestycji regionalnych, na przykład, są „Omov”, Innowator urządzenia medycznego, którego celem jest zapewnienie możliwości rehabilitacji pacjentów po urazach mózgowo-naczyniowych.

Oprócz „innowacyjny” i produkt „Biomus”, dedykowana Naukowa weryfikacja działania bioaktywnych związków roślinnych, które zostały przebadane na poziomie komórkowym w celu zapewnienia korzyści dla zdrowia ludzi.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.