Czy będzie drugi sezon Forsta na Netfliksie? Albo został odwołany?

Czy będzie drugi sezon Forsta na Netfliksie?  Albo został odwołany?

Kiedy sezon 2 Forst będzie prawdopodobnie dostępny w serwisie Netflix?

od Forresta przyszedł do NetflixaTen polski serial znalazł swoją publiczność, przynajmniej w naszym kraju. Codziennie spadał do pierwszej trójki, a komentarze w mediach społecznościowych były obiecujące. Dlatego też, po tym jak wielu z Was przeczytało wszystkie dostępne rozdziały, spróbuję sięgnąć głębiej, aby dowiedzieć się, czy Na Netfliksie pojawi się drugi sezon Forsta.

Czy będzie drugi sezon Forsta na Netfliksie?

Stan odnowienia

Teraz, Netflixa Drugi sezon Forsta nie został potwierdzony. W zasadzie nie jest to miniserial, więc jest duże prawdopodobieństwo, że główny bohater, Wiktora Forrestakontynuując dochodzenie w sprawie w głębi Polski. Jednak platforma przepływ Poczekamy, aby przeanalizować odbiór, który przynajmniej w Hiszpanii jest obiecujący.

Czy będzie drugi sezon Forsta na Netfliksie?

Recenzje są również bardzo pozytywne, więc nadal istnieje potencjał na drugi sezon. Jednak oryginalna polska seria nie ma długiej historii Netflixa Które wyremontowali. Musimy poczekać!

Możliwa data premiery drugiego sezonu Forst w serwisie Netflix

Tak Netflixa Sezon 2 został potwierdzony Forrestanie należy wypuszczać żadnych nowych słojów przed 2025 r. Jeden rok to średni czas potrzebny na wyprodukowanie nowych słojów podniecenie Taki przestępca

Zwiastun, streszczenie i ekipa Forest

Forresta To trzymający w napięciu serial, który przenosi widzów do chwały Tatry W Polsce, gdzie spokój tego malowniczego miejsca zostaje nagle przerwany serią brutalnych morderstw. Osobą odpowiedzialną za rozwikłanie tych mrocznych tajemnic jest… Wiktora ForrestaSarkastyczny, ale niezwykle skuteczny policjant. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności detektywistyczne, Forrest rozpoczyna intensywne śledztwo, aby odkryć prawdę o tych zbrodniach, które zdają się skrywać głębokie sekrety zakorzenione w cichym pięknie miasta. Tatry.

Boris Schick, Zuzana Saborznikow, Andrej Biñas, Camila Bär Również Aleksandra Grabowska To tylko niektórzy aktorzy grający główne role ForrestaSeria Netflixa Został stworzony przez polskiego reżysera Leszek David (Odpowiedzi, Broad Peak, Do lasu).

Odpowiednie treści, które Cię interesują

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *