Czy będzie film, w którym wyrzuci Thomasa Shelby’ego?

wylądował w piątek skromne maski na Netflixie. Zrobił to z szóstym i (zapowiedzianym) ostatnim. Początkowo Stephen Knight planował swój serial jako fabułę podzieloną na siedem sezonów: gdyby zaczął się pod koniec I wojny światowej, mógłby pożegnać się z II wojną światową. Ale zmienił swoje plany po narysowaniu mapy sezonu na ten sezon. Oczywiście, skoro najszybsi widzowie będą mogli sprawdzić, skromne maski Daleka jest od zamknięcia na stałe. powód? Stephen Knight planuje nakręcić film.

„Napiszę film, który będzie kręcony w Birmingham. I to chyba będzie koniec podróży skromne maski jakie znamy” wyjaśniono Na Festiwalu Filmowym BFI w Londynie. Nie wyklucza, że ​​Netflix, BBC lub ktokolwiek, kogo uzna za stosowne, ponownie wykorzysta jego fikcyjny świat w pochodnym projekcie telewizyjnym, ale nadszedł czas, aby wydać postać Thomasa Shelby’ego. Nie myśli też o tym, że pisze odcinek, prequel lub sequel.


Przeczytaj także

Judith del Rio

W tej chwili niewiele wiadomo na temat nadchodzącego filmu, poza tym, że jego akcja będzie rozgrywać się w latach 1934-1939, wraz z wybuchem II wojny światowej i inwazją Adolfa Hitlera na Polskę. Koncepcyjnie miałoby to sens: skromne maski Ostatnie kilka sezonów koncentrowało się na rozmowach o wzroście skrajnej prawicy w Europie, wraz z wprowadzeniem Oswalda Mosleya, granego przez Sama Claflina, polityka założyciela Brytyjskiego Związku Faszystowskiego, przekonanego, że ideały i metody Mussoliniego były doskonałą receptą na zdobycie z kraju.

Taka ignorancja na temat filmu jest naturalna, jeśli weźmiemy pod uwagę, że nawet Cillian Murphy, słynny Thomas Shelby, nie widział ani jednej linijki scenariusza: „Byłbym tak samo podekscytowany, jak każdy inny, gdybym przeczytał scenariusz. Ale myślę, że to jest dobre dla wszystkich z nas, żeby zrobić sobie przerwę. To zawsze jest zdrowe, a potem możemy wrócić do siebie”.


Przeczytaj także

Berry Sola GameGorączka

Killian Murphy jako Tommy Shelby.

Dlatego, chociaż podobno film ma zostać wydany w 2024 roku, ta data nie może być uznana za pewnik, ponieważ Knight jest „bardzo poszukiwanym scenarzystą”. Ale ponieważ „uwielbia pisać” Becky„, Według MurphyTo, czego publiczność musi być pewna, to to, że będzie film, jeśli będzie więcej historii do opowiedzenia. Musisz być cierpliwy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.