Czy będzie sequel Igor Grom vs Doctor Plague, rosyjski film, który ogarnia Netflix?

MADRYT, 12 lipca (CulturaOcio) –

Igor Grom kontra dr BestyImponujący rosyjski film komiksowy komiks bańkaTo był nieoczekiwany sukces po trafieniu na Netflix.

film, który Kontynuuje historię, która pojawiła się w krótkim filmie 201 202017, Major Grom, pokazuje widzom, kim jest detektyw Igor Grom, jego sojusznikami i oczywiście także przeciwnikami. Bogaty świat sprawił, że wielu fanów zastanawiało się, czy będzie sequel filmu.

Chociaż film pierwotnie trafił do bardzo niewielu kin w Rosji, kraj, w którym został wyprodukowany, Zakupiony przez Netflix i wypuszczony na inne rynki, takie jak Hiszpania, Indie czy PolskaFilm odniósł sukces. W związku z tym, firma Bubble Studios, odpowiedzialna za jej produkcję, wyraziła zainteresowanie Przekształcenie Igora Groma we franczyzę, Bycie jego pierwszym filmem krótkometrażowym to rodzaj testu.

Wszystko wskazuje na to, że potencjalna kontynuacja nadejdzie, jeśli pierwsza partia będzie wystarczająco opłacalna, co wydaje się, że już się dzieje. film jego Budżet 7,23 mln euro (640 mln rubli). I choć na premierze w Rosji podniósł tylko połowę tej kwoty, wydaje się, że jego zakup przez amerykańską platformę nie tylko sprawi, że zwróci inwestycję, ale także sprawi, że będzie ona bardzo opłacalna.

Chociaż ta potencjalna kontynuacja nie została jeszcze ogłoszona, Koniec pierwszej części sprawił, że wielu fanów zaczęło spekulować, jaka będzie fabuła długo oczekiwanej kontynuacji.. Sądząc po wydarzeniach z ostatnich chwil filmu, wszystko wskazuje na to, że fabuła drugiego filmu Pan młody obraca się wokół komiksu zatytułowanego Gra, w której złoczyńca powraca z pierwszej historii, by zemścić się na detektywie, wyrządzając krzywdę swoim bliskim..

Uzupełnienie musi być spełnione, Prawdopodobnie nie dotrze do opinii publicznej przed 2023 r.. Igor Grom vs. Plague Doctor w reżyserii Olega Trofima, z Tichonem Żeżniewskim jako Igorem Gromem, Ljubow Aksionową jako Julią Pchelkiną i Aleksandrem Sitikinem jako Dmitriy „Dima” Dubin.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *