Czy jesteś gotowy na Amazon Prime Day?

Dzisiejszy szczytCoroczne wydarzenie Amazon Deals powraca dni 12 i 13 lipca dla Oferuje klientom Amazon Prime na całym świecie oferty dotyczące różnych produktów.

To wspaniałe wydarzenie się rozpocznie Północ od 11 do 12 lipca i potrwa do 13 lipca Dla klientów Amazon Prime w Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Francji, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Singapurze i po raz pierwszy czas, Polska i Szwecja.Klienci Amazon Prime będą mogli to zrobić Ciesz się i przede wszystkim oszczędzaj Kup dowolny produkt z dowolnej kategorii, od mody i elektroniki po zabawki i dom. A co z najlepszymi? Już 21 czerwca zaczynają się wczesne koncerty.

Kindle nieograniczony: Klienci Amazon Prime mogą korzystać z Kindle Unlimited przez 3 miesiące za 0,00 EUR od 21 czerwca.

Duże oszczędności dzięki urządzeniom Amazon: Uzyskaj do 40% zniżki na Amazon eero Mesh Wi-Fi od 1 lipca. Uzyskaj więcej ofert od 8 lipca i zaoszczędź do 60% na wybranych urządzeniach Amazon, w tym Echo Dot (3. i 4. generacji), Echo Show 5 (2. generacji), Fire TV Cube, Blink Cameras i Ring Home Security.

Amazonka Klienci Amazon Prime mogą zaoszczędzić do 20% na wybranych ubraniach, butach i akcesoriach, w tym na markach takich jak Amazon Essentials, The Drop, Iris & Lilly i wielu innych.

zdobyć świetna chwilaWsparcie dla małych i średnich firm: Do 11 lipca do 23:59 za każde euro wydane na produkty dla małych firm masz szansę wygrać wspaniałe nagrody. W tym celu należy poszukać odznaki „mała firma”.

Aby w pełni wykorzystać te oferty Amazon Prime, możesz Zarejestruj się i twórz alerty o ofertach ze spersonalizowanymi rekomendacjami. Po rozpoczęciu Prime Day zaczniesz otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o ofertach dotyczących tych konkretnych produktów i wyszukiwań.

Dzięki Alexa, Klienci Amazon Prime Oferty nigdy nie przepadają. Mogą dodawać produkty do listy życzeń, koszyka lub zachować je na później, a Alexa powiadomi ich o ofertach, gdy tylko będą dostępne.

połączenie absolutna korona10 lipca, między 1:00 a 4:00, klienci Amazon Prime na całym świecie będą mogli oglądać turniej gier Summer Ultimate Crown na Twitch.tv/Crown. Kolekcja najlepszych graczy i streamerów będzie walczyć prosto z Las Vegas w HyperX Arena.

Ważne jest, abyś wiedział, że Amazon Prime został zaprojektowany, aby ułatwiać Ci życie każdego dnia. Ponad 200 milionów klientów na całym świecie korzysta już ze wszystkich zalet Prime, w tym z najlepszych w zakupach i rozrywce.

Subskrypcja Amazon Prime zawiera plik Koszt roczny 36 EURktóry zawiera kropkę 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych subskrypcjilub Miesięczny koszt to 3,99 euro.

Również po prostu 18 euro i bezpłatny 90-dniowy okres użytkowania, studenci powyżej 18 roku życia, którzy są zarejestrowani w ośrodku uniwersyteckim w Hiszpanii, mogą Zapisz się do Prime Student.

Dzięki szef biznesuKlienci Amazon Business, od małych firm po duże międzynarodowe korporacje i organizacje non-profit, mogą cieszyć się bezpłatną, szybką, nieograniczoną wysyłką i innymi wyjątkowymi korzyściami. Business Prime jest dostępny Od 36 EUR rocznie do użytku przez maksymalnie trzech użytkowników lub 100 EUR rocznie do użytku przez maksymalnie dziesięciu użytkowników.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.