czy sie zgadzasz? Oto 10 najlepszych występów w horrorach według fanów — Radio Concerto Chile

czy sie zgadzasz?  Oto 10 najlepszych występów w horrorach według fanów — Radio Concerto Chile


Jak zwykle, Październik To miesiąc każdego Przygotowania Do Halloween, Świętuj to Historycznie to było Powiązany Z horror. w tym Kino, Gatunek ten miał swój własny wpływ długi I trochę, Ale nie można zaprzeczyć, że niektórzy horrory Poleganie na Niesamowite oferty.

I tak grupa Fani eksperci w tym seks, Przez sieć społecznościowa Reddit, Dali jasno do zrozumienia, co to dla nich oznacza 10 najsłynniejszych horrorów w kinie.

10 najlepszych występów w horrorach

Jak skompilowano zderzak, Zostawiamy cię z nim szczyt Do Wyjaśnienia W horrory, Co wiele łączy Klasyka Jak dostarczyć ostatnie.

10. Isabelle Adjani – „Opętanie” (1981)

On Dziesiąte miejsce On to zajmuje Własny’, Taśma Horror psychologiczny Do 1981 Reżyseria: Polak Andrzej Żuławsk. Zwłaszcza kibice wstałem the Wyjaśnienie Do Isabelle Adjani, Kto gra I, Kto zaczyna działać dziwny kształt Po złożeniu zamówienia Rozwód ona ma Mąż.

Wykonanie Adjani Media opisały to jako „Naprawdę wybuchowy” Szczególnie podkreślili to fani Scena w tym On trenuje. Na poziomie Recenzja, Adjani Zdobył nagrody w Festiwal Filmowy w Cannes i Nagroda Cezara Przez jej działanie.

9. Shelley Duvall – „Lśnienie” (1980)

Shelley Duvall –

w tym Dziewiąty pozycja położony w Shelley Duval Kto grał? Wendy Na taśmie Grupa W reżyserii Stanley Kubrick: „Lśnienie”.

Na początku spisał się dobrze Krytykować, Ale z czasem i Informacje ujawnione Nad Otrzymał znęcanie się przez Aktorka w tym filmowanie, Spraw, żeby tak było Widziane innymi oczami I rozpoznany horror które można przekazać Przed kamerą.

8. Florence Pugh – Przesilenie lata (2019)

Florencja Pugh –

Ósme miejsce przypadło najnowsza taśma, Najbardziej znany jako jeden z Najbardziej niepokojące filmy Podrzędny Ostatnie kilka lat. W „połowa lata”, Florencja Pugh On gra Danny, kobieta Cierpiący w tym wycieczka Z nim Drogi.

Jego występ podkreśla m.in Poświęcenie się roli Oraz sposób aresztowania A Złożona osobowość I wystawa. W szczególności użytkownicy wstałem the Scena ostatni, Opisując to jako „ wiśnia Podrzędny ciasto”.

7. Haley Joel Osment – ​​„Szósty zmysł” (1999)

Haley Joel Osment –

Do jego szortów 11 lat, Haley Joela Osmenta Udało mi się wytrzymać Siódme miejsce Podrzędny istniejący Z Taśma Do Horror psychologiczny „Szósty zmysł”. Aktor gra super, proszę pana Kto odwiedza A psycholog dziecinny Na podstawie tego, że może On słyszy I Widzenie zmarłych ludzi

Jego bezbłędny występ przyniósł mu nagrodę A.J nominacja Do Nagrody Oskara przez Najlepszy aktor drugoplanowyZaznacz rysy twarzy w czasie Wyjaśnia On cierpienie Podrzędny osobowość.

6. Jack Nicholson – „Lśnienie” (1980)

Jack Nicholson -

Taśma Kubricka Dzięki, ponownie pojawi się na liście Twórcze wykonanie Podrzędny Legendarny aktor Jack Nicholson Jak Jacka Torrance’a. Jeden z fanów wskazał Reddit Ten aktor „I Naprawdę straszny, Bardziej niż cokolwiek innego Horror o potworach Które widziałem.”

Ze scenami Zaimprowizowany Wśród nich wyróżniają się klasyki „Tutaj jest johnny” dla niego wydajność został wyryty w Kultura pop-artu.

5. Kathy Bates – Nieszczęście (1990)

Kathy Bates –

taki sam jak „Lśnienie” i „Nieszczęście” Efekty adaptacji napisanej przez niego powieści Król Stefan. Na taśmie 1990, Kathy Bates On gra Annie Wilkes Wielki fan pisarza Paula Sheldona Kto pomaga po A Wypadek samochodowy.

Zarobił na tym swoim występem Oskar Do Najlepsza aktorka Jest klasyfikowany jako „Odpowiedni Do „Twoje kości stają się zimne” dla niego Szeroki zasięg.

4. Jodie Foster – Milczenie owiec (1991)

Jodie Foster - Milczenie owiec (1991)

ostatni kultowa taśma, W reżyserii Jonathana Demme’a Czy to jest to? podniecenie jaCisza niewinnych. W filmie, Jodie Foster On gra agentka fbi Clarice Starling, Co jest szukać od nas seryjny morderca I uciekaj się do Pomaga Podrzędny Kanibal Hannibal Lecter.

Sam film jest uważany za jeden z Najlepsze horrory Do cały czas, z Zwiększyć wygrana Oskar Do Najlepsza aktorka Ze względu na jego zdolność do tego Pokaż subtelne zmiany W Emocje.

3. Anthony Hopkins – Milczenie owiec (1991)

Anthony Hopkins - Milczenie owiec (1991)

Jakość „Milczenie niewinnych”Oprócz zwiększyć, Tak jest w przypadku Genialna interpretacja Do Antoniego, Hopkinsa Jak Obłąkany kanibal Hannibal Lecter.

I nie tylko wygrał Oskar Do najlepszy aktor Z krótszym czasem ekranowym zwiększyć, Ale A. stworzył Niezapomniana rola Gdzie nawet Aktorka Wskazał, że tak poświęcony Od niego przez filmowanie.

2. John Goodman – „10 Cloverfield Avenue” (2016)

Johna Goodmana –

„Ave 10 Cloverfield” Mieszaj do perfekcji horror I Science fiction, z Johna Goodmana Z kolei Howarda, kto towarzyszy Michelle (Mary Elizabeth Winstead) W piwnica.

Howarda wskazuje, że Świat zewnętrzny Właściwie to nie jest Jasne Od tego czasu wyjaśnił Zdolność aktorska Do dobry człowiek Interpretując A złoczyńca Jak to wygląda Irytujący I poganie Raz. Jeden z użytkowników to skomentował Taśma „Buduje czuję się smutny W Mała grupa A to wszystko dzięki dobry człowiek.”

1. Toni Collette – „Dziedziczna” (2018)

Toni Collette –

Bezsprzeczny pierwsze miejsce Wyszedł do innego baru Ari Aster („Święto lata”), „Dziedziczność” (znany również jako „Dziedzictwo szatana’). Konkretnie z wydajność Do Tony’ego Colleta Jak Annie Graham, Postać, która go traci matka I doświadczenie Nieznajomi Wydarzenia z Zostawić.

Wykonanie Colette Jest to w większym stopniu istota Podrzędny film, Użytkownicy zwracają na to uwagę „Ukradli” On Oskar Do najlepsza aktorka, Ze względu na jego zdolność do tego Przedstawiać Więc przerażające the chropowatość Podrzędny Żałoba do końca.
You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *