Czy to jest ostateczne? Polak wyznał, że związek z Barbie Selenzi zakończył się „na zawsze”.

Po tym poniedziałku Aniołowie poranni (L) Dziennikarz Angel de Brito On to powie Polskie s Barbie Selenzi Przechodząc przez nowy kryzys relacji, uwolnienie zostało ostatecznie potwierdzone przez piosenkarkę podczas sesji zdjęciowej, w której wzięli udział wszyscy uczestnicy akademia.

„Na pewno jesteśmy rozdzieleni na zawsze. Ona zawsze będzie kobietą mojego życia, ale to się kończy” – podkreślił w rozmowie z Musisz to zobaczyć.

Silenzi i El Polaco często przychodzą i rozmawiają o swoim związku.

Po ich zerwaniu pojawiły się kolejne wieści o nich dwóch. Najwyraźniej ten pierwszy MasterChef Celebrity (Telefe) Powiedział swojej byłej dziewczynie, że zamierza zabrać ją na produkcję fotograficzną, aby rozpocząć program, który będzie gospodarzem Marcelo Tinelli, sero nie dotrzymał słowa. Powiedziała: „Zostawiła mnie stojącego, ubranego i ubranego”. cisza.

Ile warta jest prawda?

Twoje wsparcie jest niezbędne

Po tym, jak tancerka wyraziła swoje rozczarowanie, wysłała klip wideo do Denise Dumas Gdzie można ją zobaczyć w pełnym stroju i na próżno czeka, aż Polak pojedzie do LaFlia Studios. Powiedział: „Powiedział mi:„ Jeśli chcesz, żebym tańczył, zatańczę ”, a teraz zatrzymaj mnie celowo”. lalka Barbie O swoim przyszłym partnerze w rzeczywistości

Piosenkarz powiedział, że nadal kocha matkę swojej córki.

Potem notatka trwała dalej i dziennikarz ponownie nalegał. Zapytałem go, a on mówi: „Jesteśmy oddzieleni”. Zapytałem ją, a ona odpowiedziała: „Wszystko w porządku, nie rozdzieliliśmy nas”. Brito O niespodziewanej parze. Chociaż tancerka zaprzeczyła, że ​​zerwała związek z ojcem swojej córki kwiecieńMuzyka była potężna, jeśli chodziło o to.

„Rozstaliśmy się na zawsze” – powiedział nowy, ognisty uczestnik ShowMatch, La Academia, w dialogu z obowiązkowym kursem, a następnie ubolewał: „Jest wielką miłością mojego życia. Moje serce jest takie, że chciałem mieć rodzinę, jak zawsze tak jest, kiedy staram się być szczęśliwy. Nie będę płakać przed kamerą. Zerwałem i było mi smutno ”.

Polak powiedział, że zerwał z Barbie Selenzi.

Kilka godzin temu Silenzy zwrócił się do gospodarza LAM: „Nie jesteśmy osobno, wszystko w porządku”. Ale po południu, podczas sesji zdjęciowej do nowych zawodów, powiedziała na turnieju, że prowadzi Denise Dumas, Była gotowa czekać, aż przyjdzie i znajdzie go do wspólnej produkcji, a on nigdy nie przyszedł.

Powiedziała: „Podniosła mnie i położyła, włożyła na mnie i włożyła zdjęcie”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *