Czym jest SkyShowtime i w jakich regionach będzie dostępny | spojler

Wraz z rosnącą regularnością pojawiają się nowe platformy, które próbują wyjść i znaleźć klientów, których telewizja straciła, a których kino nie chce ignorować. Netflix Zmieniło to sposób, w jaki konsumowane są bajki, co spowodowało, że wiele badań jest podobnych Disney I HBO Postawią na stworzenie własnych platform do zainstalowania na rynku. Najnowsze wiadomości to Sky ShowtimeCo łączy dwie duże firmy ideą konkurencji na świecie pływ.

ViacomCBS I Comcast Ogłosili, że spotykają się, aby dać im życie Sky Showtime Poprzez oświadczenie podpisane przez Dana Strong, jeden z kierunków nieboWyjaśnili: Nasza nowa usługa przesyłania strumieniowego, Sky ShowtimePołączy to, co najlepsze w Stanach Zjednoczonych i Europie z kultowymi markami i światowej klasy rozrywką dla milionów konsumentów na ponad 20 nowych rynkach w Europie”.. W tym kontekście Hiszpania jawi się jako jeden z regionów, do których platforma dotrze.

Jak dotąd nie ma ostatecznej daty spuszczenia statku na ląd Sky Showtime Wiadomo jednak, że będzie to w 2022 roku. Wykorzystaj mocne strony niesamowitego programowania NBC GlobalI niebo I ViacomCBS, oparty na technologii platformy pawI Sky Showtime Zapewni atrakcyjny billboard dla całej rodziny i silną markę w tych obszarach.”, Potwierdzony silny. Andora, Albania, Bułgaria, Dania, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Finlandia, Węgry, Kosowo, Macedonia Północna, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Czechy, Rumunia, Serbia, Szwecja, Chorwacja i Słowacja to reszta kraje, do których platforma dotrze.

Saga Mission Impossible jest własnością firmy Paramount. (IMDb)

Nie podano jeszcze, czy będzie sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, gdzie jest już dostępny. Najważniejszy +. Ten punkt jest ważny, ponieważ platforma będzie zawierać treści z PodstawowyI NickelodeonI czas na przedstawienieI pawI Uniwersalne zdjęcia I Sky Studios. Nie ogłoszono jeszcze, jaki rodzaj umowy zaoferuje platforma ani co stanie się z umowami z usługami takimi jak Movistar +I Amazon Prime Video I Netflix Jeśli są dostępne tytuły, które mogą być własnością Sky Showtime.

Peacock, globalny serwis NBC, który może dotrzeć do Ameryki Łacińskiej

Biorąc pod uwagę badania, które zostaną uwzględnione w Sky ShowtimeWśród nich pojawia się PodstawowyWydaje się trudne do zobaczenia w Ameryce Łacińskiej. Wśród krajów, w których ta usługa będzie dostępna, pojawia się Hiszpania Comcast I ViacomCBS Bo nie należał do grupy krajów europejskich, w których wylądowałem Najważniejszy +.

W tym kontekście można spekulować, że pawPlatforma pływ z NBC Global, może wylądować w okolicy lub przystąpić do jakiejś innej umowy niż umowa Sky Showtime. paw Posiada bardzo cenny katalog, w którym wyróżnia się jedna z najchętniej oglądanych powieści ostatnich czasów, biurkoDostępne od dziś w Argentynie, Chile, Kolumbii i Meksyku przez Najważniejszy + I Amazon Prime Video.

Wątki

Przeczytaj także

Jaki jest najlepszy film Disney+ wydany do tej pory w tym roku?

Raya i ostatni smok

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *