Czym zajmował się Ivan Espinosa de los Monteros przed dołączeniem do Vox?

Czym zajmował się Ivan Espinosa de los Monteros przed dołączeniem do Vox?

Ivan Espinosa de los Monteros odchodzi z Foxa. sfrustrowany Wyniki ostatniego meczu Santiago Abascala Wybory ogólne, w którym stracił 19 mandatów (z 52, które zdobył w 2019 roku, trafił na 33), silny drugi w formacji postanowił ustąpić i wrócić do prywatnej działalności. Espinosa de los Monteros pracował w polityce przez dziesięć lat, od Fundacja Vox, 2013gdy objął stanowisko sekretarza generalnego Tymczasowego Komitetu Organizacyjnego przed I zjazdem partii, od którego zaczął zajmować sekretariat generalny partii.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 r. Przedstawił się z czyjejś ręki Alejo Vidal Cuadras „Ludzie” jako numer dwa na imprezieChociaż nie otrzymał reprezentacji europejskiej, aw wyborach parlamentarnych w grudniu 2015 i czerwcu 2016 kandydował z ramienia Vox jako senator. Również w 2016 roku objął w formacji stanowisko zastępcy sekretarza ds. stosunków międzynarodowych. Od maja 2019 jest rzecznikiem prasowym grupy parlamentarnej Vox w Izbie Reprezentantów. A teraz to?

Biografia Spinozy de los Monteros

Espinosa de los Monteros studiowała ekonomię i nauki o biznesie na Uniwersytecie im Katolicki Instytut Biznesu i Zarządzania (ICADE), prywatna instytucja oparta na Universidad Pontificia Comillas od późnych lat siedemdziesiątych. Według jego profilu na LinkedIn wykładał w latach 1908-1993, a pięć lat później zaczął studiować MBA w zarządzaniu finansami i rekreacją Z Northwest University – Kellogg School of Management, również prywatnej uczelni, z siedzibą w Evanston, Illinois (USA).

w tym Prywatnie pracowała w audycie i konsultingu W 2001 roku był partnerem, wraz z Martínem Rubinsteinem, firmy Miguel Seralta, w tworzeniu Showmaniaportal internetowy poświęcony światu artystów – według jego twórców był to „najbardziej bezpośredni sposób wejścia do branży” – który później chciał przenieść do formatu telewizyjnego za pośrednictwem Anteny3 z Showmania TV.

W latach przed dołączeniem do Vox pracował w reklamie (jako konsultant w Saatchi & Saatchi), ale także w nieruchomościachWraz z żoną, politykiem Vox Rocío Monasterio. Ona, z zawodu architektka, zaczynała jako taka jeszcze przed otrzymaniem tytułu. Ta kontrowersja wybuchła w 2019 roku: „El Pais” ujawnił, że Monasterio, która pracowała z mężem w sektorze nieruchomości, została zdemaskowana Podpisała plany lata przed objęciem tytułu.

Kiedy te wykroczenia zostały ujawnione, ujawniono także inne, w które zaangażowany był sam Espinosa de los Monteros, na przykład Budowa wielu „loftów” zabudowy mieszkaniowej w Madrycie na terenie przemysłowym – Kupujący musieli je porzucić, bo nie mieli pozwolenia na mieszkanie – a także utrzymania Firma architektoniczna w domu paryw piwnicy, którą Monasterio i Espinoza ostatecznie zamknęli, zanim Rada Miasta Madryt wyegzekwowała nakaz zamknięcia domu, za brak pierwszego pozwolenia na użytkowanie.

W tym samym roku wiedziano również, że Ivan Espinosa de los Monteros został skazany za wykonywanie pracy bez zezwolenia w jednym ze swoich domów w Madrycie w 2010 roku; Ale zamiast wykonać rozkaz (grzywna i rozbiórka), sprzedał go Davidowi Naranjo, producentowi „Ocho apellidos vascos”, za 1,1 mln euro,bez ostrzeżenia o nakazie rozbiórki to ją obciążało. Reżyser odkrył sytuację siedem lat później i musiał ponieść koszty rozbiórki. Również aktor Arturo Valls pozwał żonę Espinosy de los Monteros Za sprzedaż nielegalnego „poddasza” zabudowanego w sklepie.

Jego ostatni znany zawód, zgodnie z jego profilem na LinkedIn, jest odpowiedzialny za „wybór, nabycie, zarządzanie aktywami i sprzedaż grupy budynków biurowych „premium” w Warszawie (Polska), w Centralnym Obszarze Biznesu, wraz ze spółką zarządzającą Aris specjalizuje się w Alternatywne produkty inwestycyjne w nieruchomościW ramach uruchomienia funduszu Warsaw II CB Fund, którego celem jest zagospodarowanie terenów przemysłowych w stolicy Polski. Co więcej, zostało Częsty współpracownik telewizji Intereconomía („El gato al agua”, „Gando cane”…) i felietonista „La gaceta”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *