Danny D Xtreme prezentuje swój styl jako solista z Mátame¨

Danny D Xtreme prezentuje swój styl jako solista z Mátame¨

„Czas ruszyć dalej i rozpocząć nowy etap mojej kariery, teraz jako solista”.

SSanto Domingo.- Danny D Extreme to utalentowany artysta ze Stanów Zjednoczonych pochodzenia dominikańskiego, dysponujący jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w ramach miejskiej bachaty i uważany za jednego z pionierów tej linii. Jego głos i styl są już dobrze znane na wielu międzynarodowych rynkach dzięki pracy i muzycznej karierze duetu. Urban Bachata Extreme.

Niedawno wydał utwór bachata „Matame” jako solista, zaznaczając przed i po w swojej karierze i historii muzyki. Kill me ma program audiowizualny dostępny na YouTube i na wszystkich platformach cyfrowych. Łączenie dominikańskiej bachaty z innymi nowoczesnymi bitami było moim celem odkąd zacząłem zajmować się muzyką, ten gatunek urzekł mnie tekstami i zmysłowym tańcem, a teraz z tą nową piosenką, która jest „hitem”, staram się, aby Danny nie dawał mi spokoju muzyka na pierwszych miejscach tego typu.

Poza tym, że pisze piosenki, wyróżniają się romantycznymi tekstami, gra na pianinie, ma wielką charyzmę, a jego głos wyróżniał się we wszystkim, co robił. Wspomina, że ​​jego oryginalność i niepowtarzalność w śpiewie dostrzegła mama, która zachęcała go do rozwijania talentu. W wieku 12 lat zaczął śpiewać w chórze kościelnym w Bronksie, do którego uczęszczał, i uczestniczył w różnych lokalnych imprezach talentów.

Więcej Danny Xtreme

Jego kariera muzyczna rozpoczyna się w 2021 roku od Urban Bachata Xtreme. W 2002 roku wydał swój debiutancki album „Xtreme We Got Next”, na którym znalazł się utwór bachata „Te Extraño”, jeden z jego najbardziej pamiętnych utworów oraz „Haciendo Historia”, utwór, który osiągnął status platyny w sprzedaży.

W 2009 roku Mun2 przeszedł do historii, dodając do swojego programu On The Verge, program oparty na codziennych przygodach Xtreme, który stał się wielkim hitem i został uznany za najwyżej oceniany debiut programu w Mun2. W latach 2011 i 2012 Danny D Xtreme koncertował na scenach w Australii, Chile, Argentynie, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii, Niemczech, Kanadzie, Puerto Rico i USA, a następnie w 2013 roku rozprzestrzenił się po Czechach, Polsce, Londyn i Hiszpania przy czterech różnych okazjach oraz Włochy w różnych krajach Ameryki Północnej.

2011-2012-2013 Intensywnie koncertowałem w Australii, Chile, Argentynie, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii, Niemczech, Kanadzie, Portoryko, USA, Czechach, Polsce, Londynie i we Włoszech. Jak w całych Stanach Zjednoczonych.

Śledź @Dannydxtreme w mediach społecznościowych i cyfrowych platformach muzycznych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *