Decathlon chce być nowym Amazonem do jazdy na rowerze i umożliwi sprzedaż stronom trzecim w swoim sklepie internetowym

Wystarczy spojrzeć na globalną witrynę Decathlon, aby uświadomić sobie znaczenie jazdy na rowerze w Twojej firmie.


Dziesięciobójeuropejski gigant sportu i outdooru otworzy drzwi swojej firmy doorsJazda na rowerze online Dla wszystkich sprzedawców, sklepów, dystrybutorów i marek w sektorze rower kto o to poprosił.

Z ponad 30 milionami zarejestrowanych użytkowników sklepu internetowego Decathlon, biznes jest gwarantowany, a francuska firma chce oferować znacznie więcej produktów niż obecnie sprzedaje, ale bez ich przekazywania.

To to samo, co inny gigant sprzedaży internetowej, Amazon, robi od lat.

Sprzedawać mogą tylko firmy, które podzielają wartości i misję Decathlonu

Platforma nie będzie otwarta dla wszystkich lub tak, ale będzie Twoja your Dziesięciobój Osoba, która ocenia, czy sprzedawca lub producent podziela wartości marki, a także czy produkty, które chce sprzedawać w swoim sklepie internetowym Jakość i użyteczność Czego się od nich oczekuje.

Podobnie Szybkość dostawy Spośród produktów również będzie odgrywać ważną rolę, gdyż szacowany czas dostawy produktu do domu klienta to maksymalnie trzy dni.

Ostatnio, wraz z rowerowym boomem i brakiem produktów dla rowerzystów, ogłosiłeś gospodarkę o obiegu zamkniętym, w której obiecałeś naprawić i zamówić rowery używane lub te z drobnym problemem mechanicznym lub estetycznym, by sprzedawać je na swojej platformie po obniżonej cenie .

Wszystko ma swój koszt, prowizje nie będą niskie

Sprzedaż na Amazon ma cenę, zwykle jedną Prowizja do zapłaty przez sprzedającego W zależności od rodzaju produktu, ilości jego sprzedaży i tego procentu.

Decathlon będzie korzystał z tego samego systemu, a wszystkie firmy sprzedające za jego pośrednictwem będą musiały zapłacić ten procent. Według CI.N może to być od 10 do 18%, czyli estosunek litra dla rowerów stacjonarnych 13%.

Wśród pierwszych sześciu krajów, w których ta nowa praca będzie również wdrażana تنفيذ HiszpaniaOprócz Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch, Portugalii, Francji i Polski.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *