„Decyzja o wprowadzeniu marki Santander w Polsce pokazuje, jak ważne są te prace w ramach grupy.”

„Decyzja o wprowadzeniu marki Santander w Polsce pokazuje, jak ważne są te prace w ramach grupy.”

Banco Santander rozszerzył swoją markę o polską spółkę zależną. Sieć oddziałów Zachodniego Banku WBK przyjęła już markę Santander, a także różne kanały transakcyjne i obsługi klienta, w tym stronę internetową i bankomaty.

W tej kwestii powiedział prezydent Banku SantanderAnna Botin podkreśliła: „Polska jest jednym z naszych głównych rynków i krajem o niesamowitym talencie i potencjale. Jesteśmy dumni, że obsługujemy tutaj 6,5 miliona klientów. Decyzja o wprowadzeniu marki Santander w Polsce pokazuje wagę tej pracy w ramach Grupy i odzwierciedla nasze zaangażowanie w przyczynianie się do rozwoju polskich ludzi i firm.

Należy zauważyć, że jest to spółka zależna Banku Santander Jest trzecim co do wielkości bankiem w Polsce, z udziałem w rynku na poziomie około 12%. Nowa marka nadaje jej wizerunek nowoczesności, innowacyjności i siły, zachowując jednocześnie lokalny charakter i korzenie.

Anny Putina Stwierdził: „Marka Santander jest rozpoznawalnym symbolem zaufania i wiarygodności od ponad 160 lat. Dziś miliony ludzi w Europie i Ameryce znają naszą markę, która reprezentuje proste, osobiste i uczciwe wartości, które są w centrum wszystkiego my robimy.

Ze swojej strony Przewodniczący Rady Nadzorczej Santander Polska Bank powiedział: Jerry'ego Byrne'aPodkreślił, że „WBK Zakodny Bank to historia sukcesu. Teraz dzięki nowemu wizerunkowi wzmocnimy naszą pozycję konkurencyjną na rynku. znak towarowy Santandera Odzwierciedla wartości takie jak stabilność i tradycja, ale jest też spójny z cyfrową rzeczywistością, w której żyjemy. Jestem przekonany, że połączenie tych aspektów czyni Santander Bank Polska bankiem, który odpowiada na potrzeby swoich klientów.

Próbuję jeździć po Polsce

Od 2013 roku działa sieć handlowa Zachodniego Banku WBK Grupa Santandera W ramach brandingu rozpoczęła oferowanie produktów i usług Santander klientom bankowości korporacyjnej i prywatnej, tak aby mogli zapoznać się z marką.

Santander Bank Polska Prowadzi cyfrową transformację bankowości w Polsce. Bądź częścią projektu Santander One Bay FXszybką i sprawną usługę przelewów międzynarodowych opartą na technologii blockchain, którą Santander uruchomił w kwietniu ubiegłego roku na czterech swoich głównych rynkach.

Banku Santander BZ kupił WBK od Allied Irish Bank w 2011 roku, a następnie przejął polskie spółki KBC (2013) i Deutsche Bank (2017), których 115 biur przyjmie markę Santander przed końcem roku, po zakończeniu integracji technologii. Przejęcia te obejmowały inwestycję o wartości 4,2 miliarda euro w 70% podmiotu, którego dzisiejsza wartość rynkowa wynosi 8,6 miliarda euro.

Santander Bank Polska zatrudnia 11 500 pracowników, ma 565 biur i sto franczyz, obsługując 6,5 miliona klientów.

Należy podkreślić, że oddział Banco Santander w Polsce podtrzymuje swoje zaangażowanie w innowacje technologiczne i wprowadził szereg usprawnień w swoich usługach, co pozwoliło na poprawę obsługi klientów. W tym sensie Zachodni Bank WBK w ubiegłym roku wprowadził rozwiązanie biometrii głosowej skierowane do dużych firm oraz gwarancje elektroniczne obejmujące opcję kwalifikowanego podpisu elektronicznego i biometrycznego rozpoznawania twarzy dla osób fizycznych. Kolejną innowacją jest wydanie około 120 000 kart inteligentnych lub elektronicznych legitymacji studenckich wyposażonych w funkcję płatniczą.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *