Delegaci G20 rozpoczynają w Indiach dyskusje na temat zrównoważonej turystyki

Delegaci G20 rozpoczynają w Indiach dyskusje na temat zrównoważonej turystyki

Arvind Singh, urzędnik w terenie, powiedział dziennikarzom, że w ciągu trzech dni uczestnicy będą debatować na temat zrównoważonej turystyki, cyfryzacji, profesjonalizmu, małych i średnich przedsiębiorstw, a także zarządzania destynacją.

Zauważył, że priorytety te są kluczowymi elementami przyspieszenia transformacji dziedziny zgodnie z celami celów zrównoważonego rozwoju 2030.

Ponadto spotkanie dostarczy cennych uwag i komentarzy, które będą zawierały projekty, które zostaną omówione na czwartym spotkaniu w Goa w czerwcu przyszłego roku, podała prasa.

Singh powiedział, że od dziś odbędzie się impreza towarzysząca poświęcona turystyce filmowej na rzecz wzrostu gospodarczego i ochrony kultury, skupiająca się na strategiach władz Dżammu i Kaszmiru w celu promowania tego obszaru przemysłu rozrywkowego.

Według głównego koordynatora G20, Harshvardhana Shringli, wydarzenie ma również na celu zaprezentowanie bogatej i różnorodnej tożsamości kulturowej Indii oraz zaprezentowanie światu potencjału turystycznego tego kraju.

Podkreślił wysiłki rządu Dżammu i Kaszmiru mające na celu edukowanie obywateli o celach i zadaniach G20 poprzez różne działania publiczne.

W związku z tym szef MSZ Arun Mehta zwrócił uwagę na rosnącą akceptację regionu jako destynacji, do której w 2022 roku przyjedzie ponad 18 mln turystów i zapowiedział, że w ramach rozwoju pojawi się tam 300 nowych atrakcji. strategia.

M / LRD

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *