Delegacja rządu Wenezueli przybywa do Meksyku, aby wziąć udział w dialogu z opozycją

Delegacja rządu Wenezueli przybywa do Meksyku, aby wziąć udział w dialogu z opozycją

W sobotę w południe do Meksyku przybyła delegacja rządu Wenezueli pod przewodnictwem Pełnomocnika Jorge Rodrigueza, aby rozpocząć trzecie spotkanie dialogowe z opozycją.

Przybycie delegacji wzbudziło duże nadzieje po przesunięciu zaplanowanego na piątek lotu.

Według przewodniczącego Zgromadzenia Narodowego Jorge Rodrigueza ten nowy stół negocjacyjny będzie wymagał zwrotu aktywów skradzionych z kraju Ameryki Południowej za granicą.

Jorge Rodriguez napisał w niecodzienny sposób: “Przybyliśmy do pięknej i gościnnej ziemi Meksyku, aby bronić prawa i godności Wenezueli. Czekajcie na nasze wieści”.

Po przybyciu do Meksyku w celu kontynuowania dialogu delegacja rządowa wzięła udział w symbolicznej akcji domagającej się uwolnienia Alexa Saaba porwanego na Wyspach Zielonego Przylądka. Dyplomata został niedawno zintegrowany przez strony przy stole negocjacyjnym.

Oczekuje się, że dialog, za pośrednictwem Norwegii, zostanie wznowiony w hotelu przy Paseo de la Reforma w Meksyku, gdzie zaaranżowano aparat bezpieczeństwa wraz z Policją Stołeczną.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *